Įvairūs

„Catalyst“ vykdo verslo konsultacijų įgūdžių tobulinimo programą

„Catalyst“ užima lyderiaujančią poziciją tarp nepriklausomų konsultacinių kompanijų, besispecializuojančių finansinių paslaugų srityje. Kompanijos konsultacinės bei pokyčių įgyvendinimo paslaugos yra unikaliai susietos su vadybos ir mokymų patirtimi ir išskirtinai teikiamos tik finansų sektoriaus kompanijoms. Kiekviena paslauga yra pritaikyta prie individualių kliento poreikių, siekiant sumažinti išlaidas, įveikti sudėtingus iššūkius bei pagerinti verslo, technologijų ir žmonių veiklos rezultatus. „Catalyst“ specialistai yra gerai žinomi dėl savo patirties bankininkystės, investicijų ir turto valdymo bei finansų rinkų infrastruktūros srityse.

Kompanijos vizija – ir toliau plėsti savo patirtį. Norėdama ją įgyvendinti, 2018 m. „Catalyst“ atidarė naują konsultacijų centrą Vilniuje. Naujai priimamų darbuotojų pasirengimo užtikrinimui, būtino teikiant kvalifikuotas paslaugas tarptautiniu mastu, įmonė įgyvendina specializuotą mokymo projektą. Projekto metu planuojama įdarbinti bei apmokyti 32 įmonės darbuotojus, suteikiant jiems reikiamas žinias ir įgūdžius, reikalingus teikti aukščiausios kokybės verslo konsultacijų funkcijas.

Projekto vertė 190.398,47 Eur. Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo pagal priemonę  „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Projekto Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0087.

Projektas įgyvendinamas 2018/08/08 – 2021/02/08. 

Pranešimą paskelbė: Simonas Daulius, UAB Catalyst Development