Mada

Batų bei rankinės derinys

Nors šiandien galima įsigyti pačių įvairiausių moteriškų aksesuarų (lankelių, diržų, skarelių, skraisčių, šalikų, skrybėlių ir pan.),  reikia pastebėti, jog aptys  būtiniausi bei dažniausiai naudojami yra šie; batai moterims bei rankinės.  Nesunku suprasti šių dviejų daiktų būtinumą – jei be lankelio ar skaros galima kuo puikiausiai išsiversti tiek einant apsipirkti, tiek vykstant pailsėti,  tai be batų ir rankinės –  nei iš vietos. Būtent dėl šios priežasties batai moterims ir rankinė sudaro neišskiriamą duetą, todėl būtina apie šį derinį žinoti keletą dalykų.

BataiVisų pirma, verta atsakyti į klausimą: ar batai ir rankinė turi derėti tarpusavyje? Į šį klausimą negalima atsakyti trumpai ir aiškiai, kadangi tai susiję su mados tendencijomis. Prieš maždaug 10 metų mados ekspertai išties patarė rankinė derinti prie batų: jei pastaroji juoda, tai bateliai turėtų būti tokios pat spalvos. Tačiau laikui bėgant daug kas pasikeitė, tad ir mados tendencijos tapo kur kas laisvesnėmis, todėl šiandien skirtingų spalvų rankinė bei bateliai nėra laikomi blogo skonio ženklu. Vis dėlto, į vieną patarimą yra būtina atkreipti dėmesį: jei ruošiatės dalyvauti labai oficialiame renginyje, tos pačios spalvos rankinė (arba delninė) bei bateliai  atrodys tikrai puikiai. Tačiau tam, kad neatrodytumėte pernelyg nuobodžiai, atminkite, jog suknelė (ar bet kuris kitas drabužis, kurį ruošiatės dėvėti), turėti būti kitos spalvos. Na, o tos merginos bei moterys, kurios mėgsta originalumą ir nenori vienodos spalvos batelių bei rankinės, tačiau pageidauja, jog šias dvi detales sietų kas nors bendro, gali pagudrauti štai taip:  pasirūpinkite, jog tiek ant batelių, tiek ant rankinės būtų vienodų kaspinėlių, karoliukų ar raištelių. Beje, šie papuošimai gali būti pagaminti ir jūsų pačių.

Na, o baigiant šią temą, belieka tik pastebėti, kuriant batų bei rankinės derinį, verta nepamiršti, jog šiandien šios prekės gali būti įsigyjamos ir internetu. Tiek batai, tiek rankines internetu šiaudine sudaro įspūdingą pasiūlą, todėl jei niekaip nerandate tokių batelių ir tokios rankinės, kurie sudarytų išties puikų derinį verta pasižvalgyti po parduotuves, esančias internetinėje erdvėje.