Įvairūs,  Kelionės,  Laisvalaikis,  Paslaugos

Barselona leis paatostogauti itin pigiai!

Barselona gali pasigirti esanti tarp labiausiai lankomų turistinių miestų visame pasaulyje, o jeigu ir jūs norėtumėte vykti čia pailsėti ir pasilepinti maloniais orais, tai jau dabar pradėkite dėlioti atostogų planus. Mat šiuo metu, ypač Lietuvoje, daug žmonių ruošiasi į šį miestą atostogauti, nes mūsų šalį užplūdę vėsesni orai jau verčia ilgėtis kaitresnių ir saulėtų dienų. Lietuviams dabar yra tiek daug pasiūlymų, jog atsisakyti būtų neprotinga. Į Barseloną skrendant lėktuvu galima sumokėti viso labo keliolika eurų. Tokius pasiūlymus nurodo pigių skrydžių bendrovės. Geriausia tai, kad šių skrydžių bendrovių yra daug, o jų siūlomų bilietų kainos yra labai konkurencingos.

Ieškodami lėktuvo bilietų į Barseloną neskubėkite dairytis į skrydžių bendrovių pasiūlymus. Jūs galite užsisakyti bilietus gana pigiai iš vienos bendrovės, tačiau galite nepastebėti, kad kitoje bendrovėje jie galbūt bus siūlomi dar pigiau. Kaip šitokių situacijų išvengti? Jums reikia rinktis kelionių tinklapius, kuriuose siūloma įsigyti lėktuvo bilietus iš skirtingų skrydžių bendrovių. Tai reiškia, kad tuose tinklapiuose pateikiami pasiūlymai iš visų galimų bendrovių, o didžiausias tokių tinklapių privalumas yra tas, jog vartotojams leidžiama matyti visus bilietų pasiūlymus pagal mažiausią kainą. Rinkdamiesi tokius kelionių tinklapius, jūs būsite garantuoti, kad lėktuvo bilietus įsigysite už mažiausią kainą.

Norintiems į Barseloną reikia žinoti, kad minėtus skrydžių bilietus siūlančios bendrovės bei tinklapiai įprastai į jų kainas neįskaičiuoja jokios nakvynės ar maitinimo paslaugų. Dėl to jums reikės nakvynę ir maitinimą organizuoti atskirtai. Pabrėžtina: yra specialūs tinklapiai, kurie kaip kelionių puslapiai, pateikia būtent viešbučių pasiūlymus. Tai analogai kelionių svetainėms, tik ten siūloma nakvynė įvairiuose viešbučiuose. Tad, jeigu ruošiatės į Barseloną, tai jums teks apsilankyti ir tokiuose tinklapiuose, jeigu norite už nakvynę sumokėti tiek pat mažai kaip ir už skrydžių bilietus.

Kita vertus, reikia žinoti ir tai kad keliaujantiems į Barseloną derėtų apie nakvynę pasidomėti labiau. Ne vien tik viešbučiai siūlo apgyvendinimo paslaugas. Visame pasaulyje yra privačių asmenų, kurie gali pasiūlyti nakvynę nepažįstamiems žmonėms, tad jums teks tuo pasidomėti, jeigu norite sutaupyti kuo daugiau pinigų.

Šaltinis: https://www.flymaster.lt/ispanija/barselona.php