Įvairūs

„Barbora“ prekes veš ir per Kūčias, tačiau ragina šventinius pirkinius susiplanuoti iš anksto

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ skelbia, kada šventiniu laikotarpiu kurjeriai veš užsakymus. Prekes tiesiai į namus gyventojai galės gauti ir besiruošdami šventinei Kūčių vakarienei, tačiau rekomenduojama užsakymą pateikti anksčiau – tiek dėl augančios paklausos, tiek dėl sunkiai nuspėjamų eismo sąlygų.

 

Per Kūčias (gruodžio 24 d.) ir paskutinę metų dieną (gruodžio 31 d.) užsakymus „Barboros“ kurjeriai pristatys iki 18.00 val.

Pirmąją Kalėdų ir Naujųjų metų dieną šventes su artimaisiais sutiks ir e. parduotuvės darbuotojai, tad tomis dienomis „Barbora“ nedirbs. O antrąją Kalėdų dieną (gruodžio 26 d.) bei sausio 2 d. pirmieji užsakymai klientus pasieks nuo 12 val.

Prašo šventinius pirkinius pasiplanuoti iš anksto

Artėjant šventėms, „Barbora“ stebi augantį užsakymų srautą bei didėjančius klientų krepšelius. Net ir intensyviausiu metu e. parduotuvė deda pastangas, kad ryte užsakymą pateikę klientai prekes gautų tą pačią dieną. Tačiau pastarosiomis dienomis koją kiša sudėtingos eismo sąlygos.

„Užpustyti ir sunkiai pravažiuojami keliai, užsnigti kiemai gerokai apsunkina kurjerių darbą ir prailgina kelionę iki kliento. Tačiau stengiamės, kad kasdieniai ir šventiniai pirkiniai klientus pasiektų laiku. Norime paprašyti klientų supratingumo ir padėti kurjeriams pasiekti jų namus – pravalyti privažiavimą arba ateiti pasiimti užsakymo iki tos vietos, kur kurjeris dar gali privažiuoti. Dėkojame klientams už kantrybę ir supratimą – bendradarbiaujant užtikrinsime, kad šventinės nuotaikos neapkartins jokios žiemos išdaigos“, – į klientus kreipiasi „Barboros“ direktorius Andrius Mikalauskas.

Taip pat „Barbora“ ragina šventinių pirkinių neatidėti paskutinei minutei – užsakymą pateikti bent prieš dieną ar dvi. Esant sunkiai nuspėjamoms eismo sąlygoms, paskutinės minutės užsakymus gali būti sunku pristatyti tą pačią dieną. Be to, anksčiau pateikus užsakymą, jį dar galima papildyti, kol užsakymas nepradėtas rinkti. Apie galimybę papildyti krepšelį klientai informuojami prisijungę prie savo paskyros.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Gižaitė-Tulabienė, BARBORA, UAB
„Barbora“ prekes veš ir per Kūčias, tačiau ragina šventinius pirkinius susiplanuoti iš anksto