Namams

Baldai, kurie pagyvins svetainės interjerą

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog kuriant svetainės ar bet kurio kito kambario interjerą, itin svarbu pasirinkti tinkamą jo akcentą, kadangi tuomet patalpa atrodys stilingai ir gyvybingai. Tokia detale dažniausiai tampa svetainės baldai – jei sunku nuspręsti, kuriuos iš jų paversti traukos tašku, siūlome išbandyti vieną iš šių variantų.

Sofos

Šie gaminiai ne veltui vadinami vienais pagrindinių svetainės baldų – tinkamai pasirinkę sofą, galėsite sukurti itin stilingą ir išskirtinę erdvę. Štai pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį ieškant įdomaus akcento:

Ryškios spalvos. Tuomet, kai svetainėje šiek tiek trūksta spalvų, rinkitės ryškesnę sofą, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesio į kitus kambaryje vyraujančius atspalvius.

Įmantrūs raštai. Nenorintiems eksperimentuoti su spalvomis, siūloma pasitelkti raštus – žavi sofa lova, papuošta ornamentais ar netgi foto tapetais, taip pat ne mažiau atkreips aplinkinių dėmesį.

Unikalus dizainas. Išskirtiniu akcentu gali tapti ne tik sofos tekstūra, bet ir pati šio baldo idėja. Pavyzdžiui, itin įmantriai atrodo sofa lova su atlenkiamu staliuku ar namų kino teatrui skirtos atlenkiamos sofos – jos ne tik atrodys žavingai, bet ir bus ypatingai patogios.

Sekcijos

Tai dar vienas praktiškai kiekvienoje svetainėje sutinkamas baldas, kurį taip pat galite paversti interjero akcentu. Tuomet Jums turėtų imponuoti šios savybės:

Įdomus išdėstymas. Šiuolaikinės sekcijos gali būti sudarytos iš skirtingų detalių – tokie baldai dažniausiai pasižymi įmantresniu išdėstymu, todėl puikiai gali papuošti Jūsų svetainės sieną.

Dydis. Logiška, kad didesnės sekcijos labiau trauks dėmesį, tačiau svarstydami apie šį aspektą turėtumėte būti atsargūs – jei kambaryje nėra itin daug erdvės, verčiau pasvarstyti apie mažesnį variantą. Gausų sekcijų ir kitų svetainės baldų asortimentą rasite Pigu.lt internetinėje parduotuvėje.

Spalva. Nors lyginant su sofomis, spalvų paletė šiuo atveju yra gerokai skurdesnė, taip pat galite išbandyti prabangiai atrodančias juodai baltas ar kitas ryškesnes sekcijų spalvas – jos svetainei turėtų suteikti gyvybingumo.

Mažesni baldai

Akcentuoti galima ne tik pagrindinius svetainės baldus – juk ir mažesni, įdomiai atrodantys gaminiai turi įtakos bendram patalpos stiliui. Tad jeigu manote taip pat, Jums turėtų patikti šie variantai:

Stilingi kavos staliukai. Šie baldai gali būti pačių įvairiausių stilių ir spalvų, todėl gali ženkliai prisidėti prie gyvybingai atrodančio interjero kūrimo. Išbandykite stiklinius variantus, atkreipkite dėmesį į įdomesnes formas – jei nuspręsite staliuką paversti kambario akcentu, tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Sėdmaišiai ir pufai. Tokie sprendimai iki šiol daugeliui skamba kaip naujovė, tad jeigu atrasite vietos jiems savo svetainėje, neabejotinai turėsite įdomų ir gyvybingą traukos tašką, kuris tuo pačiu sėkmingai atliks ir pagrindinę savo funkciją.

Originalios kėdės ir foteliai. Tai saugesnis, tačiau ne mažiau įdomus sprendimas, kurį galite panaudoti ieškodami akcento ne tik svetainei, bet ir bet kuriam kitam kambariui. Sėdimų vietų niekuomet nebus per daug, o jeigu jos sužavės ir įdomia išvaizda – Jums pasiseks dvigubai!

Galima teigti, jog praktiškai bet kurie svetainės baldai gali tapti kambario traukos tašku – tereikia paskirti šiek tiek laiko ir atrasti įdomiau atrodančius variantus. Tad drąsiai eksperimentuokite ir išbandykite pačias netikėčiausias idėjas – galbūt būtent jos Jūsų svetainei tinka labiausiai!