Įvairūs

Balandį „Teleloto“ žaidėjai pasidalino 2 mln. eurų

Šį mėnesį „Teleloto“ Aukso puodas laimėtas jau antrą kartą iš eilės. Žaidėjas iš Kauno laimėjo 400 347 Eur, o balandį „Teleloto“ žaidėjai iš viso pasidalino 2 036 000 eurų.

Vėl laimėtas Aukso puodas

Jau antras sekmadienis „Teleloto“ žaidėjams ypač laimingas. Per „Teleloto“ gimtadienį laimėtas Aukso puodas su daugiau nei 650 000 eurų iškeliavo į Tauragę, o šį savaitgalį, balandžio 25 d., 400 347 Eur suma –laimėta Kaune.

Laimingas bilietas pirktas parduotuvėje „Šilas“, esančioje M. Gimbutienės g. 3, Kaune. Laimingo bilieto numeris – 0232800.

Jeigu praėjusią savaitę Kaune pirkote „Teleloto“ bilietų – skubėkite juos tikrinti „Perlo“ terminaluose, Perlas.lt ar „Perlo“ mobiliojoje programėlėje.

Du laimėti Aukso puodai žaidėjams atnešė daugiau nei 1 mln. eurų per dvi savaites.

Skaičiuojant balandžio mėnesio laimėjimus, „Teleloto“ žaidėjams iš viso atiteko 2 mln. 36 tūkst. eurų. Tarp jų – du Aukso puodai, 17 automobilių. Prizai atiteko daugiau nei 116 tūkst. laimėtojų.

Pasisekė ir momentinės e-loterijos „Teleloto“ gerbėjams

Sakoma, kad sėkmė po vieną nevaikšto, todėl dar prieš prasidedant savaitgaliui pasisekė ir momentinių e-loterijų – „Blitz loto“ žaidimų, kuriuos galima žaisti Perlas.lt puslapyje, žaidėjams. 

Internetinės loterijos „Teleloto“ žaidėjas laimėjo 50 000 eurų. Šį laimėjimą atnešė bilietas, pirktas už 2 eurus.

Tai – jau antras didelis „Blitz loto“ žaidime „Teleloto“ laimėtas prizas per kelias savaites. Anksčiau 25 000 eurų sumą laimėjo žaidėja iš Kėdainių.

Pagal „Teleloto“ televizijos žaidimo modelį sukurtame „Blitz loto“ žaidime, žaidėjai gali patys pasirinkti bilieto kainą nuo 0,20 Eur iki 5 Eur ir laimėti iki 125 000 Eur.  

„Blitz loto“ žaidimą galima išbandyti bet kuriuo metu, o gegužės 2 d. „Teleloto“ žaidėjų lauks Motinos dienos šventė su 400 000 Eur dydžio Aukso puodu, 5 „Nissan Qashqai“ automobiliais ir 500 pavasariškų prizų.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”
Balandį „Teleloto“ žaidėjai pasidalino 2 mln. eurų