Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Augintinio priežiūra: dėmesys, veterinarijos klinika, maistas ir fizinis aktyvumas

Veterinarijos klinika

Turite augintinį? Jei taip, ar daug dėmesio skiriate jo priežiūrai? Kaip bebūtų gaila, tačiau nemaža dalis žmonių, namuose turinčių augintinius, pripažįsta jiems skiriantys pernelyg mažai dėmesio. Žinoma, dažniausiai taip nutinka dėl tariamo laiko trūkumo ir daugybės įvairių kasdienių rūpesčių, kurie atitraukia dėmesį nuo namuose esančių gyvūnų. Kita vertus, reikėtų pripažinti, kad tam įtakos turi ir žmonių tingumas. Juk tikrai ne kiekvienas žmogus, grįžęs po sunkios ir varginančios darbo dienos, būna linkęs savo laisvalaikį skirti augintiniui. Tačiau suprantama, kad toks požiūris yra labai neteisingas. Dėl jo kenčia augintiniai, todėl jei ir jūsų atveju kartu su jumis gyvenantys gyvūnai sulaukia pernelyg mažai dėmesio, pasistenkite tokią situaciją pakeisti.

Pradėkite daugiau laiko praleisti su savo augintiniu. Skirkite jam dėmesį – bendraukite, žaiskite ir parodykite, kad jis jums rūpini. Nemanykite, kad gyvūnai nejaučia meilės ir atsidavimo iš savo šeimininkų. Jei augintinis jaučiasi saugus ir yra tinkamai prižiūrimas, jis jaučiasi laimingas, todėl gali gyventi produktyvų gyvenimą. Be to, labai svarbu, kad kiekvienas augintinio šeimininkas tinkamai pasirūpintų ir sveikatos priežiūra. Trumpiau tariant, veterinarijos klinika turėtų būti aplankoma reguliariai. Tokiu atveju galėtumėte būti tikri, kad jūsų augintinis yra visiškai sveikas.

Kita vertus, tikrai ne kiekvienas žmogus savo augintinį į veterinarijos kliniką veža dažniau nei tuomet, kai jis susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Tačiau vėlgi, tai yra labai neteisingas sprendimas. Jei augintinis profesionaliems veterinarams bus aprodomas bent kartą per pusmetį, galite būti tikri, kad išvengsite daugybės rimtų sveikatos problemų. Tai leis jūsų augintiniui gyventi sveiką, produktyvų ir laimingą gyvenimą.

Galiausiai turėtumėte nepamiršti ir jo kasdienės mitybos bei fizinio aktyvumo. Kiekvienam augintiniui, lygiai taip pat, kaip ir žmogui, reikia gauti pakankamą kiekį reikalingų vitaminų ir mineralų, todėl kasdienybė mityba turėtų būti tinkamai subalansuota ir pilnavertė. Atsižvelgdami į savo augintinio amžių, sudėjimą ir kitus išskirtinius aspektus pasirinkite ir jam pritaikytą maistą. Be to, sukurkite jam tokias sąlygas, kad jis galėtų nevaržomai ir pakankamai judėti.

Panašūs straipsniai:
 
Eleyus CCN L 03 110 60 BR gartraukis
 
Team Group DDR3 4GB 1333MHz CL9 1.5V
 
Sony ZX330BT Headband/On-Ear, Microphone, Black
 
Toneris Canon CRG724H | LBP6780x