Paslaugos,  Transportas

Ar paprasta išsinuomoti automobilį Vilniuje?

automobiliu nuomaAtvykote į Vilniaus miestą ir norite pasidžiaugti juo važinėdami su automobiliu, tačiau savojo negalėjote kartu pasiimti? Tuomet automobilių nuoma gali būti pats tiksliausias ir geriausias sprendimas – dabar Vilniuje galima išsinuomoti automobilį vienai parai už vos 20 eurų. Tai yra tikrai nedidelė suma, turint omenyje, kad jūs gausite puikų automobilį su pilnu draudimu, puikia išvaizda ir visais svarbiausiais patogumais.

Kokį automobilį rinktis?

Džiugu, kad pasirinkimo yra iš tiesų daug. Jeigu jūs norite sutaupyti maksimalią pinigų sumą, tuomet vertėtų pasidairyti į ekonominės klasės automobilius – tai būtų tokie kaip Škoda Fabio, Renault Clio – šie automobiliai yra patogūs ir neryja daug degalų, tad jūs galėsite jais važinėtis ilgai ir pigiai. Negana to, jeigu iš karto išsinuomosite šias mašinas ilgiau nei dviems savaitėms, jums bus pritaikyta nuolaida ir mašina kainuos 90 litų arba dar mažiau už vieną parą.

Jeigu jums patinka aukštesnės klasės automobiliai, tuomet galite pasidairyti į Hyunday Sonata, Toyota Avensis, Toyota Corolla – visi šie automobiliai dabar nuomojami tikrai pakankamai geromis kainomis. Galima drąsiai sakyti, kad automobilių nuoma pastaraisiais metais patobulėjo, kadangi kainos ir kokybės santykis tapo kur kas geresnis nei buvo prieš 5 metus.

Reikia vairuotojo?

Galbūt planuojate labai svarbų verslo susitikimą ir jums reikia profesionalaus vairuotojo, kuris saugia ir gražia bei patogia mašina galėtų jus vežioti po miestą į susitikimus? Automobilių nuoma turi būtent tai, ko jums reikia. Galėsite išsirinkti bet kurį lengvąjį automobilį, miniveną, mikroautobusą ar kitą transporto priemonę, esančią kataloge. Profesionalus vairuotojas pasirūpins ne tik, kad jūs saugiai ir greitai nukeliautumėte kur reikia, bet ir vežios jūsų garažą, užtikrins malonią aplinką įjungdamas jums patinkančią muziką.

Be abejo, automobilių nuoma su vairuotoju gali būti reikalinga ne tik verslininkams – prabangus ir patogus automobilis puikiai tiks visoms jūsų šventėms, ypač vestuvėms – juk tikrai nesinori, kad svečiai keliautų į jūsų vestuvių vakarinę dalį patys – norisi, kad visi kartu galėtumėte keliauti ir nebūtų jokių problemų. Taigi, automobilių nuoma ir šiuo atveju yra pati tinkamiausia paslauga, leisianti jums jaustis komfortabiliai.

Negana to, dabar visi automobiliai gali būti užsakyti ir rezervuoti internetu, tad norint įsigyti automobilį linksmai kelionei, jums net nereikia išeiti iš namų. Tiesiog atsiverskite nuomojamų automobilių katalogą ir išsirinkite savo favoritą.