apatinis trikotažas
Mada,  Pirkiniai

Apatinis trikotažas ir plius dydis – misija neįmanoma?

apatinis trikotažasGana dažnai plius dydžio moterys teigia, kad gražus apatinis trikotažas – tai neįmanoma misija. Negi tikrai taip yra? Ypač dabar, kai atrodo akys raibsta nuo pasirinkimo gausybės. Negi tikrai putlesnei merginai ar moteriai rasti gražų, tinkantį apatinį trikotažą yra taip sunku?

Deja, gana dažnai tai tiesa. Bet nereikia iš karto piktintis ar pradėti alinti save dietomis ir didžiuliais krūviais sporto salėje. Taip pat nereiktų pulti į kraštutinumus ir apatinius pirkti  prekybos centruose, gulinčius kažkur tarp mėsos ir buitinės chemijos skyrių. Toks apatinis trikotažas džiugins neilgai ir labai abejotina ar tikrai tiks. O pirkti per mažus apatinius dar viena blogybė, kurios negalite sau leisti. Ne tik dėl nepatogumo, bet ir dėl sveikatos. Per maži apatiniai rūbai ne tik sukels nemalonius jausmus, bet trins odą (gal net iki žaizdų). Na o nekokybiški ne tik neatliks savo funkcijos, bet greičiausiai bus iš sintetinių audinių. Su tokiais apatiniais tikrai nesijausite patogiai, ypač šiltuoju sezono metu, ilgoje kelionėje ar intensyviai judant gamtoje, siaučiant su augintiniu.

Tai kaip gi rinktis, kur ieškoti plius dydžio apatinio trikotažo? Kiekviena parduotuvė, kurios pagrindinis asortimentas – apatinis trikotažas, tikrai turės Jums ką pasiūlyti. Nevertinkite parduotuvės tik pamačiusios vitrinoje kabančius apatinius. Tiesiog užeikite ir paklauskite. Konsultantai nesikandžioja. Jie mielai Jus konsultuos. Įtariai pasiteirausite apie kainą. Nusiraminkite, jų taip pat būna pačių įvairiausių. Tiesiog išsakykite savo pageidavimus, kad konsultantas suprastų, kas Jus domina, ko ieškote ir kokia kaina.

Dažnai putlesnės moterys teigia, kad didesnių dydžių apatinis trikotažas – neišvaizdus. Nespręskite apie tai vien pažvelgusi į ant pakabos kabančią liemenėlę. Visą apatinį trikotažą reikia matuotis, jeigu tai tik leidžia galimybės. Tik tada pamatysite ar pasirinktas modelis tinka, ar liemenėlė dailiai gula ant krūtinės, ar kokybiškai tvirtai ją laiko. Ar petnešėlės nespaudžia, „nepjauna“ pečių, ar galite laisvai judėti. Apatinis trikotažas, visų pirma turi tikti Jūsų dydžiui ir būti patogus.

Kartais tenka išgirsti, kad pilnesnėms moterims skirtas, didesnių dydžių apatinis trikotažas neturi tam tikrų, klienčių nuomone, privalumų. Pavyzdžiui petnešėlės yra gana plačios. Arba liemenėlės neturi pakeliančių pagalvėlių. Visa tai padaryta atsižvelgiant į plius dydžio moterų fiziologines ypatybes, kurios ypač svarbios sveikatai ir gerai savijautai.