Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

5 svarbūs kompiuterinių žaidimų privalumai

Zaidimai internete

Nemažai tėvų mano, kad nėra jokios prasmės jų vaikams sėdėti priešais kompiuterį ir žaisti kompiuterinius žaidimus. Tai pastarieji traktuoja kaip visišką laiko švaistymą. Tačiau galbūt jau esate girdėję teiginius, kad šiuolaikiniai kompiuteriniai zaidimai internete pasižymi daugybe privalumų? Juolab, kad kai kurie žaidimai internete yra pasitelkiami ir kaip efektyvios mokymosi priemonės. Kaip bebūtų, taip pat yra atliktas ne vienas tyrimas, kurio metu buvo nustatyta didelė šiuolaikinių kompiuterinių žaidimų nauda žaidėjams.

Kūrybinė išraiška: Nemažoje dalyje žaidimų žaidėjai patenka į unikalią žaidimo aplinką, kuri skiriasi nuo daugumos kitų. Kai kuriuose žaidimuose žaidėjai žaidžia 3D virtualioje aplinkoje, kurioje gali be jokių apribojimų statyti visą tai, kas tik šauna į galvą. Unikali patirtis sukuria palankesnes sąlygas kūrybiškumui pasireikšti.

Istorijos mokymasis: galbūt jums atrodo neįprasta, tačiau kai kurie žaidimai taip pat gali tapti puikia istorijos mokymosi priemone. Juose žaidėjai gali kruopščiai ir tiksliai atkurti įvairius istorinius statinius ar netgi miestus. Tai padeda lengviau prisiminti istorinius įvykius, datas ir kitą informaciją.

„Inžinerija“ ir „architektūra“: žaidėjai kompiuteriniuose žaidimuose gali įgyti labai daug realybėje nesunkiai pritaikomų ir naudingų įgūdžių. Kai kuriuose žaidimuose reikia ieškoti įvairių medžiagų, iš kurių sukuriami tam tikri žaidimo pasaulyje panaudojami daiktai, taip pat reikia kurti įvairius statinius, atsižvelgiant į architektūrines taisykles. Trumpiau tariant, yra labai daug skirtingos veiklos, kuria galima užsiimti virtualiame žaidimo pasaulyje.

Programavimas: kai kurie žaidimai taip pat puikiai tinka besimokantiems programavimo subtilybių. Trumpiau tariant, tai gali būti įvardijama kaip modifikacijų kūrimas. Todėl jei jūs esate iš tų, kuriems pastaruoju metu vis labiau ėmė patikti programavimas, šiomis dienomis galite rasti ne vieną žaidimą, kuris gali būti puikus pagalbininkas.

Matematika ir geometrija: nemaža dalis žaidimų taip pat yra tiesiogiai susiję ir su įvairiais matematiniais skaičiavimais bei geometriniais aspektais. Tai įrodo ir atlikti tyrimai, kurių metu nustatyta, kad žaidėjai, žaisdami kai kuriuos šiuolaikinius žaidimus, savo matematinius įgūdžius pagerino daugiau nei penkis kartus.

Žinoma, privalumų kompiuteriniai žaidimai turi ir daugiau – tereikia išbandyti patiems ir tuo įsitikinti savo kailiu.

Panašūs straipsniai:
 
Toner SafePrint black | 1500pgs | Samsung MLT-D101S | ML-2160/2165, SCX-3405
 
HP 800 G1 SFF I5-4570 16GB 240SSD+2TB GTX1050 3GB DVD WIN7Pro
 
EF-BT580PBEGWW Samsung Galaxy Tab A 10.1“ dėklas Black
 
Sony E 18-135mm F3.5-5.6 OSS