Įvairūs

„15min“ ir „BNS“ direktoriumi tapo Tomas Balžekas, darbą pradeda nauja „15min group“ vadovų komanda

Naujienų portalą „15min“ valdančios UAB „15min“ ir naujienų agentūrą BNS valdančios UAB „BNS“ generaliniu direktoriumi tapo Tomas Balžekas. Pastarąsias įmones sujungus su UAB „Media bitės“, T.Balžekas nuo šiol vadovauja visoms jungtinės „15min group“ žiniasklaidos veikloms. Darbą taip pat pradeda nauja „15min group“ vadovų komanda.

„Nors mūsų grupės verslai su turtinga ir ilga istorija, šiandien žengiame pirmus žingsnius kaip nauja, vieninga komanda, kuri nusiteikusi kurti ne tik asmeniniam labui, bet ir daryti gerus darbus mūsų visuomenei. Tikiu, kad mūsų darbai kalbės patys už save, o mes jausimės gerai juos darydami“, – sako „15min group“ vadovas Tomas Balžekas.

Darbą pradeda ir atsinaujinusi „15min group“ vadovų komanda.

Vykdomąją „15min group“ direktore tampa Gabrielė Burbienė, o finansų direktoriumi – Martynas Basokas.

Jungtiniam „15min group“ Pardavimų skyriui vadovauja Reinoldas Musteikis, grupės Rinkodaros komandai – Vaidotas Valantiejus.

Jungiasi ir Prenumeratos, IT, Vystymo, Foto komandos.

Tuo tarpu redakcijos išlieka savarankiškos ir nejungiamos. Naujienų portalui „15min“ toliau vadovauja vyr. redaktorius Vaidotas Beniušis, taip pat einantis UAB „BNS“ generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas. Tuo tarpu Gitana Bukauskienė lieka žurnalų „Žmonės“ ir „Laimė“ vyr. redaktorė, kuruosianti ir visą grupės spaudos leidinių veiklą.

Rugpjūčio pabaigoje Konkurencijos taryba pritarė UAB „15min“ ir UAB „BNS“  sujungimui su „Media bitėmis“. Šis Konkurencijos tarybos sprendimas leidžia Estijos bendrovei „Postimees Grupp“, iki šiol valdžiusiai UAB „15min“ ir UAB „BNS“ oficialiai užbaigti susijungimo sandorį su UAB „Media bitės“.

60 % „ 15min group“ akcijų priklauso „Postimees Grupp“, 40 % ir valdymo kontrolė – ligšioliniams UAB „Media bitės“ akcininkams T.Balžekui, M.Basokui, G.Burbienei ir Tomui Bindokui per naujai įsteigtą holdingo įmonę UAB „4 Bees“.

„15min group“ priklausys šie verslai ir jų prekių ženklai: naujienų portalas „15min“, naujienų agentūra BNS, žurnalai „Žmonės“, „Laimė“, „Legendos“, „Ji“, naujienų portalas „zmones.lt“ ir mobilioji programėlė „Žmonės“, fotoagentūra „ŽMONĖS Foto“ ir fotoarchyvas „Fotobankas“, taip pat knygų ir periodinių leidinių platinimo įmonė „Medipresa“ bei internetinė knygų išpirktuvė „Perkuknyga.lt“.

2020 metais bendra „15min group“ įmonių apyvarta siekė daugiau nei 18 mln. Eur, grupėje dirba per 200 žmonių.

„15min“ ir „BNS“ direktoriumi tapo Tomas Balžekas, darbą pradeda nauja „15min group“ vadovų komanda