Įvairūs

Židiniai Dovre sukurs jaukumo oazę namuose

Nr1Židinys gali būti naudojamas kaip nuolatinis šilumos šaltinis arba daugiau dėl grožio. Naudojant židinį kaip pagrindinį šilumos šaltinį, dažniausiai įrengiami ortakiai, kad šiluma pasklistų į visas patalpas, ne tik ten, kurioje įrengtas židinys. Tačiau neretai namuose židinys įrengiamas kaip grožio ir interjero elementas. Išties, židinio lipsnelių skleidžiama maloni šiluma ir jaukumas puošia namų aplinką, sudaro puikų foną jaukiam šeimos ar artimų draugų pasisėdėjimui.

Židinių pasiūla rinkoje labai plati: nuo mažo iki didelio, nuo pigaus iki brangaus ir pan. Tačiau visi sutiks, kad židinys namuose – prabangos dalykas, kadangi kokybiško židinio įsigijimas ir profesionalus jo įrengimas dažniausiai vertinamas penkiaženkle suma. Žinoma, galima įsigyti ir pigų židinuką, tačiau jis negarantuos kokybės, be to, taip rizikuotumėte savo ir aplinkinių sveikata.

Židiniai Dovre – norvegiška kokybė. Visi Dovre židiniai yra liejami iš aukščiausios kokybės ketaus, naudojant pažangiausias gamybos technologijas. Kiekvienam Dovre židiniui būdinga aukščiausia kokybė ir efektyvumas, galimybė kūrenti įvairiu kuru, švaraus antrinio degimo sistema, dėžutė pelenams, konvekcijos kamera, galimybė prijungti ventiliatorius, kuriais karštas oras būtų pučiamas į gyvenamąsias patalpas. Dovre židiniai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, juos nesunku eksploatuoti.

Internetiniame Dovre puslapyje www.dovre.lt galite apžvelgti šio gamintojo siūlomą produkciją, kuri klasifikuojama serijomis. ZEN serijos židiniai – tai puikus dizaino ir didžiausio naudingumo derinys. Labiausiai akcentuojamas šių židinių efektyvumas ir naujumas. Šios serijos židiniai pasižymi nuostabiai skleidžiama šiluma ir analogų neturinčiu liepsnos vaizdu, todėl yra puikus pasirinkimas šeimoms, kur moteris trokšta dailios išvaizdos, o vyras – naudingumo. ZEN serijos židiniai yra nedidelio galingumo ir skirti apšildyti 40–70 kv. m. patalpas.

2000 serija – optimaliausias pasirinkimas, norintiems apšildyti nedideles patalpas. Dizainą paįvairina išgaubtas panoraminis stiklas. Šie židiniai kūrenami malkomis ir turi švaraus degimo sistemą.

Trokštantiems išskirtinės kokybės idealiausiai tiks 2100 serijos židiniai. Iki 12 kW galingumo, kūrenami įvairiu kuru šie židiniai yra vieni populiariausių mūsų šalyje. Šios serijos židiniai turi nemažai dizaino sprendimų: modernios arba klasikinio stiliaus durelės, stiklo durelės iš vienos arba iš abiejų židinio pusių, liepsna tik iš priekio arba ir iš šonų.

2175–2176 serijos židiniai Dovre žavi dideliu ir lygiu stiklu, moderniu dizainu. Taip pat šios serijos židiniai turi švaraus degimo sistemą ir išorinio oro jungtį.

Jei reikia didelio galingumo židinio – rinkitės 2180 serijos produkciją. Jų galingumas siekia 17 kW, jie puikiai akumuliuoja bei skleidžia šilumą ugniai užgesus, turi švaraus degimo sistemą, išorinio oro jungtį, automatinę dūmtraukio sklendę. Galimos net aštuonios šios serijos židinių modifikacijos.

2300–2400 serijos židiniai Dovre yra iki 11 kW galingumo, o jei reikia kiek galingesnio, puikiai tiks 2900 serijos židiniai, kurių galingumas siekia 13 kW. Šių serijų židiniai kūrenami malkomis.

Retro serijos židiniai Dovre unikalūs tuo, kad pradėti gaminti dar 1935 metais Norvegijoje ir jie yra vieni seniausiai gaminamų Dovre liejykloje. Šios serijos židinių išskirtinis dizainas, tiesiog dvelkiantis prabanga ir autentika, puikiai derės senovinio interjero patalpose, taip pat dvaruose ar prabangiose rezidencijose.

Jei nusprendėte įsirengti židinį ir ieškote kokybiško gaminio, kuriam būdingas didelis efektyvumas ir papildomi įrengimai patogumui (pavyzdžiui, dėžutė pelenams, švaraus antrinio degimo sistema, galimybė kūrenti įvairiu kuru ir pan.), tuomet židiniai Dovre – idealiausias pasirinkimas. Jūsų laiko neatims nuolatinė priežiūra, kurios reikalauja nekokybiški gaminiai, nes Dovre – tai kokybė ir šiluma Jūsų namams.