Balionai gimtadieniui
Šventės

Vaikų gimtadienio organizavimas: šventės vieta, svečių sąrašas, balionai gimtadieniui ir kt.

Turbūt nerastume nei vieno vaiko, kuris nemėgtų švęsti savo gimimo dienos, sukviečiant daugybę draugų, mėgaujantis įvairiomis linksmomis pramogomis ir gaunant begalę gimtadienio dovanų. Tačiau tikriausiai kiekvieni tėveliai puikiai žino, kad jų vaikų gimtadienių organizavimas įprastai kelia labai daug streso ir papildomų rūpesčių. Todėl norint viso to išvengti ir šį procesą paversti kur kas sklandesniu ir malonesniu, nepamirškite keleto naudingų patarimų.

Nustatykite biudžetą

Galbūt jūs jau esate pagalvoję apie tai, kiek šiemet galėtumėte išleisti savo vaiko gimtadieniui, atsižvelgdami į praėjusių metų biudžetą. Tačiau jei to padaryti dar nespėjote, būtinai apskaičiuokite, kiek iš tikrųjų galėtumėte skirti lėšų ir ką už nustatytą biudžetą galėtumėte pasiekti.

Nuspręskite dėl gimtadienio vietos

Žinoma, nemaža dalis tėvelių savo vaikų gimtadienius organizuoja namuose, tačiau tai tikrai ne visuomet yra pats tinkamiausias ir optimaliausias pasirinkimas. Pastaruoju atveju gali stigti laisvos vietos, todėl gimtadienis vyktų pakankamai nesklandžiai. Tuo tarpu, jei iš anksto apgalvosite gimtadienio vietą ir išnuomosite jūsų vaikams bei jų draugams puikiai tinkančią žaidimų salę ar kitokio pobūdžio pramogoms pritaikytą vietą, galėsite pasiekti kur kas geresnį rezultatą.

Apgalvokite svečių skaičių

Dar vienas svarbus klausimas, kurio jokiu būdu nereikėtų pamiršti nei vieniems tėveliams, yra svečių, dalyvausiančių gimtadienyje, skaičius. Dažnai vaikų gimtadieniuose dalyvauja ne tik vaikai, tačiau ir suaugusieji, o tai reiškia, kad bendras svečių skaičius gali gerokai išaugti. Kaip bebūtų, iš anksto sudarykite būsimų svečių sąrašą ir išsiųskite suasmenintus pakvietimus.

Gimtadienio tema

Pastaruoju metu labai populiaru vaikų gimtadienius organizuoti pasirinkus konkrečią temą, pvz., pasakų karalystė, animacinio filmuko herojai ar kt. Be abejo, tai turi tiesioginės įtakos ir gimtadienio šventės vietos dekoracijoms. Todėl nusprendę dėl gimtadienio temos, labai gerai apgalvokite, kokias dekoracijas galėtumėte pasirinkti. Suprantama, kad tokiu atveju balionai gimtadieniui būtų viena iš pagrindinių dekoracijų, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir daugybės kitų dekoracinių elementų.

Vaišių stalas

Žinoma, kad didžioji dauguma vaikų dievina saldumynus, todėl visiškai natūralu, kad pastarųjų ant gimtadieninio vaišių stalo trūkti neturėtų. Kita vertus, nepamirškite, kad labai tikėtina, jog gimtadienyje dalyvaus ir suaugusieji, todėl būtinai pasirūpinkite įvairesniais užkandžiais ir gėrimais.