uab pirkimas
Įvairūs,  Verslas

UAB pirkimas ne visada gali būti atliekamas sėkmingai

Niekaip nesugalvojate kokių priemonių būtų galima imtis siekiant išvengti nereikalingų išlaidų verslo pradžios metu? UAB pirkimas gali būti vienas geriausių pasirinkimų tiems, kuriems nesinori be reikalo išlaidauti. Įsigijus uždarąją akcinę bendrovę, laimima tiek išlaidų, tiek ir laiko atžvilgiu. Mat, toks pasirinkimas leis sumažinti išlaidas vien dėl to, kad neteks leisti tūkstančių įstatinio kapitalo formavimui. Dar geriau tai, kad įsigyti UAB galima vos per vieną dieną, o juk žinote kiek laiko sugaištama jas registruojant. Tačiau, ne visada viskas klostosi taip, kaip tikimąsi, tad žemiau apibendriname tai, ko reikėtų vengti.

Perkant uždarąją akcinę bendrovę labai svarbu įsigilinti į jos veiklos vykdymo istoriją. Jeigu perkama įmonė vis dėlto praeityje turėjo kažkokių sandorių, būtina į juos įsigilinti, jog paskui nebūtų kažkokių nesusipratimų. Pasitaiko atvejų, kuomet perkama įmonė turi skolų, o apie jas pirkėjas visiškai nieko nežino. Jis apie tai sužino tuomet, kai į duris pasibeldžia skolų išieškotojai arba kai įmonės sąskaitoms yra uždedamas areštas. Tad, prieš perkant UAB, būtinai pasidomėkite ar nebus tokių situacijų. Jeigu nenutuokiate kaip tai padaryti, tuomet rekomenduojama įmonę pirkti su specialistų priežiūra.

Kas liečia įmonių įsigijimą, būtina pabrėžti, kad norint išvengti kažkokių nesklandumų, naudinga būtų kreiptis į įmonių įregistravimu užsiimančias bendroves ar privačius asmenis. Jie teikia konsultacijas ir ne tik. Su jų pagalba galėsite UAB įsigyti saugiau ir kas žino – galbūt pigiau. Tiesa, net ir šiuos specialistus reikėtų rinktis atidžiai, nes nežinia ar visi teikia kokybiškas paslaugas.

Norintiems sutaupyti pinigų ir laiko, o svarbiausia – išvengti apgavysčių, geriausia būtų rinktis tas bendroves, kurios užsiima būtent įmonių pardavimu ir registravimu. Tokios bendrovės turi daugiametę patirtį ir puikius atsiliepimus. Jos jums pasiūlys įsigyti jau registruotas ir jokios veiklos nevykdžiusias bendroves gana palankiomis kainomis. Jeigu jums netiks siūlomas įmonės pavadinimas, tuomet tai tikrai nebus problema, nes vis dėlto – tie patys paslaugų teikėjai pigiau gali registruoti įmonės su jūsų norimu pavadinimu. Tiesiog labiau įsigilinkite į jų siūlomas paslaugas.