Mada

Tobulas miegas – švelni naktinių galia

naktinukaiMiego kokybę smarkiai lemia ne vienas veiksnys. Tinkamai parinkti naktinukai – vienas tokių faktorių, dėl kurių paprastas poilsis minkštuose pataluose virsta be galo maloniu. Nakčiai skirti drabužiai tiesiog neatsiejami nuo patogumo, jaukumo ir švelnumo. Todėl renkantis naujus naktinukus būtina pagalvoti apie jų tipą ir kokybę.

Skirtingų modelių vilionės

Per visą gyvenimą moterys dažniausiai išmėgina visus naktinių drabužių tipus. Juk kiekvienai damai rūpi panašios miego rūbų funkcijos. Nuo senų laikų su naktinukais ne tik patogu miegoti, bet ir lengva suvilioti išrinktąjį. Taigi, visi naktiniai moterims gali būti skirstomi pagal šias paskirtis. Ieškant gundymams skirto drabužėlio sprendimai tarsi ateina savaime. Nulydėti žvilgsniu ir palytėti ranka visuomet prašosi raukinukai, nėrinukai, kaspinėliai, klostės ir švelni, slidi medžiaga.

Be to, daugybė naktinukų siuvami puikiai apgalvojant visas detales. Gundantys moteriski naktinukai gali būti su korsetu ar subtiliais įsiuvais. Krūtinę gali prilaikyti ir formuoti specialus pakietinimas. Pikantiškumo suteikia naktinių trumpumas, atvirumas, figūrą išryškinantis kirpimas. Žinoma, miegoti vilkint tokius drabužius nėra labai patogu. Tačiau juk jie tam ir nėra skirti.

Miegui naktinukus rasti kiek sunkiau. Tokiu atveju padeda tipų išmanymas. Vienas paprasčiausių – naktinukai moterims, primenantys vasariškas sukneles. Tai – lengvo audinio, laisvai krintantys drabužėliai, su kuriais miegoti itin patogu. Nevaržantis modelis itin tinka besilaukiančioms kūdikio ar jį maitinančioms.

Kitas tipas – pižamos. Jos taip pat labai patogios. Ne veltui būtent vilkint pižama norisi praleisti tingią, nerūpestingą savaitgalio ar atostogų dieną. Be to, tokie naktiniai drabužiai puikiai tinka populiariems pižamų vakarėliams. Pižamos gali būti sudarytos iš šortukų ir berankovių ar trumparankovių marškinėlių, iš kelnių ir marškinių arba kelnių ir palaidinės. Jų pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo sezono. Taigi, pasiūla – tikrai plati, tad susirasti savąjį puikaus miego palydovą nesunku.

naktinukaiDailumas – dar ne viskas

Kaip ir daugybė kitų drabužių, naktinukai internetu jau seniai nieko nebestebina. Elektroninės parduotuvės – tai šauni erdvė didesnei pasiūlai ir patrauklesnėms kainoms. Tačiau ne visuomet internete parduodami naktiniai pateisina lūkesčius. Taip dažniausiai yra todėl, kad jie pasirenkami tik pagal dailumą.

Išvengti šios klaidos – be galo paprasta. Tereikia žinoti kelis papildomus naktinių pasirinkimo kriterijus. Pavyzdžiui, prieš pradedant paiešką verta pasitikslinti kūno apimtis. Miegui skirti naktinukai su sortukais negali varžyti judesių, dirginti odos. Todėl geriausia rinktis suveržiamus virvele, be metalinių kniedžių ar kitokių stambių dekoro priemonių. Jei dairomasi naktinės suknelės, vertėtų rinktis tokią, kurios apimtys nuo kūno skirtųsi bent keliais centimetrais.

Geriausia, jei pasirenkami iš natūralių medžiagų pasiūti moteriski naktinukai internetu. Rinktis tikrai yra iš jo: damoms siuvami šilkiniai naktinukai, taip pat – medvilniniai, bambukiniai miego drabužiai. Tokie audiniai leidžia odai kvėpuoti, idealiai prisitaiko prie kūno temperatūros, sugeria prakaitą. Be to, jie malonūs liesti, nesukelia alerginės reakcijos.

Seksualus naktinukai taip pat gali būti pasiūti iš tokių medžiagų. Šis sprendimas padeda įveikti svarbią problemą – diskomfortą. Juk odos dirginimas, veržimas neleidžia atsipalaiduoti ir mėgautis gundymo procesu. Taigi, kuo patogesni ir kokybiškesni yra naktiniai moterims, tuo saldesnis miegas laukia.

Šiandien naktinukų pasirinkimas neturėtų kelti jokio vargo. Sertifikuotose, legaliai veikiančiose parduotuvėse lengva rasti patvarius, kokybiškai pasiūtus miego drabužėlius. Pasiūla tokia didelė, kad tikrai verta turėti skirtingų modelių ir tipų rūbų. Juk naktinukai keičiami priklausomai nuo sezono, progos ir netgi nuotaikos. Pasirinkimo laisvė komodos stalčiuje neabejotinai padeda susikurti idealią aplinką jaukiam, ramiam, naujų jėgų suteikiančiam poilsiui. O tai ir yra svarbiausia miego drabužių funkcija.