Pavaru dezes
Transportas

Nauja ar panaudota transporto priemonė

Sutikite, ne kiekvienas mūsų šalies gyventojas turi pakankamai lėšų, kad galėtų sau leisti didelę prabangą ir komfortą. Tai tiesiogiai atsiliepia ir renkantis transporto priemones. Nors Lietuvos miestų gatvėse kasdien galime matyti riedant labai brangius ir naujus automobilius, didžioji jų dauguma yra įsigyti naudojantis lizingo paslaugomis. Tačiau jei nenorite įsipareigoti lizingo bendrovei ir norite turėti nuosavą automobilį, greičiausiai pasirinksite senesnių metų ir pakankamai nemažai eksploatuotą transporto priemonę.

Ir tai yra visiškai suprantama ir populiari praktika. Naujas automobilis visuomet reikalauja kur kas didesnių investicijų – ir ne tik jo įsigijimui, tačiau taip pat ir remontui. Kai kurie žmonės mano, kad įsigijus naują automobilį, sumažės jo eksploatacinės išlaidos. Tačiau ar taip yra iš tikrųjų? Pavyzdžiui, galbūt mėgstate „Mercedes Benz“ markės automobilius. Jei įsigysite penkių ar septynių metų senumo „S klasės“ modelį, galite neabejoti, kad vien tepalų ir filtrų pakeitimas jums kainuos beveik tūkstantį eurų.

Ką jau kalbėti apie pavaru dezes, variklį ar kitas automobilio detales. Net ir pačios smulkiausios detalės tokiais atvejais kainuoja labai brangiai. Taigi, jei vis dėlto norite vairuoti tokį automobilį, kurio detalės nereikalaus kaip reikiant patuštinti savo piniginę, pagalvokite apie senesnių metų pakankamai ekonomišką transporto priemonę. Dabartinis jų pasirinkimas yra begalinis.

Naudotą transporto priemonę nesunkiai galite rasti naudodamiesi internetiniais skelbimų portalais. Kasdien juose paskelbiama tūkstančiai naujų skelbimų, kuriuose siūlomi pačių įvairiausių markių ir modelių automobiliai. Be to, juose galite rasti ir tokių transporto priemonių, kurios parduodamos dalimis. Tai taip pat gali būti puikiu pasirinkimu, jei norite būti tikri, kad įsigijus jums patinkantį automobilį ir susidūrus su vienokiais ar kitokiais gedimais, turėsite nemažai pakaitinių ir nebrangių autodetalių.

Žinoma, nesupraskite klaidingai, ne visų markių detalės yra labai brangios. Pavyzdžiui, kitos pavaru dezes, varikliai, filtrai, granatos ir kt. kainuoja kur kas mažiau. Viskas priklauso nuo transporto priemonės markės, gamybos metų, paklausos ir kitų veiksnių. Todėl rinkitės labai atidžiai, skirdami tam pakankamai laiko, o tuomet galėsite džiaugtis įsigytu kokybišku automobiliu.