lazerinis graviravimas
Įvairūs,  Laisvalaikis,  Šventės,  Verslas

Lazerinio graviravimo galimybės originalioms dovanoms kurti. Konsultuoja meistras

Inovatyvios įrangos leidžia moderniai atlikti įvairius dovanų dekoro būdus. Ypač daug dėmesio sulaukia graviravimas lazeriu, kuris leidžia skoningai papuošti praktiškai bet kokio tipo dovanų paviršių. Nepriklausomai nuo to – iš ko jos yra pagamintos. 

Džiugu, kad vis daugiau žmonių ieškodami dovanų skiria dėmesio asmeniškumui ir smulkmenoms, ieško to, kad būtų ne tik funkcionalu ir patrauklu, tačiau ir asmeniška, jautru, sukurta konkrečiam žmogui. Būtent lazerinis graviravimas suteikia tokias galimybes, tad plačiau apie jas pasakoja graviūrų meistras Tomas.

Tikslas, detalumas, kruopštumas

Lazerinis graviravimas vertinamas dėl daugelio privalumų. Viena svarbiausių yra tai, kad šiuo metu graviruoti galima ne tik ant bet kokio paviršiaus, tačiau ir bet kokius paveiksliukus bei užrašus. Belieka tik rasti gerus meistrus, kurie ne tik atlieka paslaugas, tačiau ir suteikia daugiau informacijos apie galimybes.

„Graviravimas lazeriu džiugina automatizuotu procesu. Žinoma, kad įtraukiamas ir žmogaus darbas, tačiau jis siejasi su sistemos priežiūra. Tokiu atveju galima išvengti klaidų bei pasiekti labai didelį tikslumą ir tuomet, kai reikia pagaminti 1 000 vienodų gaminių. Verslo dovanoms tai yra labai svarbu. Juk norisi ne tik tikslumo, vienodumo, tačiau ir kokybės“,- pasakoja Tomas.

Kiekvienas meistras turi skirtingą įrangą, kuri atlieka ir labai įvairiai darbus. Svarbiausia netaupyti renkantis meistrus ir jų paslaugas, kadangi tai matyti galutiniame rezultate.

lazerinis graviravimas

Apie graviravimo kokybę

Kintant kainoms varijuoja kokybė, kurią galima pasiekti. Dažniausiai tie meistrai, kurie turi inovatyvesnę įrangą – brangiau įprasmina ir savo paslaugas. Tačiau labai puikiai matyti, kad tokiu atveju graviūra atrodo profesionaliai.

„Kai norisi įteikti žmogui ne tik funkcionalią, tačiau ir originalią dovaną, kuri tikrai bus naudojama – kokybė turi būti Jūsų prioritetas. Kitu atveju galima užsisakyti daiktus iš kiniečių ir nesukti galvos dėl rezultato“,- juokauja meistras.

Graviruoti galima bet ką

Tomas akcentuoja, kad šiuo metu graviravimo galimybės yra neribotos. „Daugeliui atrodo, kad graviruoti galima tik metalą. Taip yra dėl to, kad dažnas renkasi graviūromis puošti įvairius papuošalus. Tačiau toli gražu ne tik metalas gali būti puošiamas. Ir medis ir stiklas, ir akmuo… Galimybė yra labai plačios ir priklauso nuo to – kokią įrangą naudoja meistras. Dėl to geriausia yra tartis su tais, kurie prioritetą skiria inovatyvumui. Tuomet ir galimybių yra kur kas daugiau. Galiausiai, tai puikiai matyti ir rezultate, kokybėje“.

graviravimas lazeriu

Dovanoms – tobulas sprendimas

Graviūros labai dažnai yra mėgstamos tuomet, kai norisi paprastus daiktus, kurie gali būti perkami masiškai, padaryti kur kas asmeniškesnius. Tokias opcijas labai dažnai renkasi verslai, kurie dovanotiems daiktams suteikti daugiau konkretumo ir papuošti juos, pavyzdžiui, savo įmonės logo. 

Kadangi graviūros yra atliekamos masiniu būdu, darbus atlieka mašina, tokiu atveju tikslas yra labai detalus, išvengiama klaidų, o kur dar labai didelis greitis, kuris leidžia itin operatyviai atlikti didelius klientų užsakymus.

Žinoma, kad graviūromis galima puošti ir pavienius daiktus. Tokius užsakymus teikia fiziniai asmenys, kurie dažnai stebisi graviravimo lazeriu magija ir galimybėmis.

Svarbiausia ieškant meistro yra tartis su tuo, kuris teikia paslaugas legaliai. Tai bus tarsi garantijos, kad gausite geros kokybės paslaugas, kurios iki mažiausių smulkmenų patenkins Jūsų poreikius. Taip pat specialistai teikia garantijas. Tai yra dar vienas saugumo rodiklis. O jo norisi. Ypač tokiu atveju, kai graviūrai įteikiamas brangus (morališkai arba finansiškai) daiktas.