Įvairūs

Krovinių vežimas dabar kainuoja gerokai pigiau nei anksčiau

Norite į Vokietiją nugabenti gana nemažą krovinį ir nenutuokiate kiek visa tai jums kainuotų? Dabar krovinių vežimo paslaugos siūlomos tiek specializuotose įmonėse, tiek ir logistikos bendrovėse. Kiekvienas kroviniu vežėjas nustato skirtingas kainas, o jos nustatomos remiantis gana aiškia tvarka. Verslui ir fiziniams asmenims gabenti krovinius dabar kaip niekas pigus. Kainos yra ženkliai sumažėjusios, jeigu lygintume jas su tomis, kurios buvo prieš dešimtmetį. Beje, dabar daug lengviau ir patiems parsigabenti didesnės apimties krovinius iš kitų šalių. Viskas ko reikia – susirasti patikimą gabentoją ir tiek.

Naivus tikėtis, kad didelių apimčių krovinius ims ir kas nors gabens vos ne pusvelčiui. Logistikos bendrovės bei įprasti krovinių gabentojai nurodo, kad jie darbus atlieka už tam tikrą sumą, kuri paskaičiuojama atsižvelgus į kliento pageidavimus ir keliamus tikslus. Pavyzdžiui, jeigu klientas kelias reikalavimą per porą dienų nugabenti krovinį į Vokietiją, kaip manote ar jam tai kainuos pigiai? Aišku, kad ne, nes vis dėlto – krovinius gabenanti įmonės privalės nedelsiant siųsti transportą net ir tuo atveju, jeigu vieta nebus visiškai užpildyta. Tokie greitųjų krovinių pervežimai kainuoja gerokai daugiau nei standartinių krovinių pervežimas.

Kas liečia logistikos bendroves, naudinga būtų plačiau pasidomėti ką jos siūlo verslui. Matote, kai kurios įmonės siūlo tokias paslaugas, kurios naudingos būtų tiems, kurių tiekėjai yra užsienyje. Aiškiau kalbant, jeigu esate prekybininkas, kuris nori parsigabenti pigesnes prekes į Lietuvą, tam gali užtekti ir logistikos įmonių paslaugų. Jos gali pargabenti didelius krovinius, pasirūpinti muito ir importo mokesčiais, sandėliuoti jūsų krovinį ir pristatyti jį norimu laiku. Aišku, viskas turi savo kainą. Tai tik priminimas, kad verslui dabar yra sudarytos ypač palankios sąlygos gabenti krovinius į kitas šalis ir taip pat tuos krovinius parsigabenti į mūsų šalį per daug nesivarginant patiems.

Internete galima aptikti daug krovinių gabentojų svetainių, tačiau atminkite, kad ne visi gali pasiūlyti krovinių pervežimo paslaugas į tam tikras šalis. Tad, rinkdamiesi gabentoją, paskaitykite ką jis siūlo, kad negaištumėte laiko be reikalo.

Šaltinis: https://ingstad.lt/logistikos-paslaugos/kroviniu-pervezimas-keliais-ftl-ltl/kroviniu-gabenimas-keliais-is-i-vokietija/