Įvairūs

Kokių spalvų gėlės yra populiariausios?

Gėlės yra išties populiarios, perkant jas tiek dovanojimui atskirai, kam dažniausiai yra pasirenkamos orchidėjos, tiek ir siekiant jas panaudoti kaip priedą prie pagrindinės dovanos – tam dažniausiai žmonės renkasi rožes arba tulpes.  Vis dėlto, šiandien kalbėsime ne apie populiariausias atskiras gėlių rūšis, o apie kiek kitokį jų skirstymą – apie populiariausias gėles žvelgiant į jų spalvą.

augalas

Raudona
Raudona yra išties universali spalva, tinkanti tiek siekiant išreikšti meilę mylimam žmogui, tiek ir norint pagerbti draugą ar giminaitį. Būtent dėl to, išskirtiniu populiarumu išsiskiria tiek raudonos spalvos rožės, tiek ir tulpės, tiek ir kitos gėlės. Tai tikrai nėra vienokia ar kitokia staigmena, kadangi raudonos spalvos gėlės atrodo tikrai efektingai, kas leidžia dar labiau akcentuoti ir taip stulbinamą įvairių gėlių grožį.

Balta
Balta spalva nors ir yra ganėtinai neutrali, tačiau ji leidžia puikiai sukurti idilišką gėlių įvaizdį, kas patinka daugeliui. Taip, galbūt baltos spalvos rožės, tulpės, jazminai ir kitos tokio tipo gėlės nėra tokios populiarios, tačiau balta spalva yra ypač populiari renkantis auginimui skirtus augalus,pavyzdžiui, orchidėjas. Tai yra suprantama, kadangi baltos spalvos tokio tipo gėlės atrodo išties įspūdingai bei papuošia kiekvienus namus.

Geltona
Geltona, kaip ir balta, nėra vienokiu ar kitokiu būdu akcentuota spalva, ją labiau galėtume priskirti prie neutralių spalvų. Vis dėlto, tai drąsiai galime laikyti privalumu, o ne minusu, kadangi tai leidžia geltonos spalvos gėlėms būti universalioms, kas leidžia naudoti jas įvairių švenčių metu. Tai lemia tai, jog geltonos spalvos gėles galime išvysti milžiniškame įvairių renginių spektre – tiek įvairiuose viešuose renginiuose, tiek ir asmeninėse šventėse, tiek ir oficialiose vienokio ar kitokio tipo ceremonijose.