Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokių spalvų gėlės yra populiariausios?

Gėlės yra išties populiarios, perkant jas tiek dovanojimui atskirai, kam dažniausiai yra pasirenkamos orchidėjos, tiek ir siekiant jas panaudoti kaip priedą prie pagrindinės dovanos – tam dažniausiai žmonės renkasi rožes arba tulpes.  Vis dėlto, šiandien kalbėsime ne apie populiariausias atskiras gėlių rūšis, o apie kiek kitokį jų skirstymą – apie populiariausias gėles žvelgiant į jų spalvą.

augalas

Raudona
Raudona yra išties universali spalva, tinkanti tiek siekiant išreikšti meilę mylimam žmogui, tiek ir norint pagerbti draugą ar giminaitį. Būtent dėl to, išskirtiniu populiarumu išsiskiria tiek raudonos spalvos rožės, tiek ir tulpės, tiek ir kitos gėlės. Tai tikrai nėra vienokia ar kitokia staigmena, kadangi raudonos spalvos gėlės atrodo tikrai efektingai, kas leidžia dar labiau akcentuoti ir taip stulbinamą įvairių gėlių grožį.

Balta
Balta spalva nors ir yra ganėtinai neutrali, tačiau ji leidžia puikiai sukurti idilišką gėlių įvaizdį, kas patinka daugeliui. Taip, galbūt baltos spalvos rožės, tulpės, jazminai ir kitos tokio tipo gėlės nėra tokios populiarios, tačiau balta spalva yra ypač populiari renkantis auginimui skirtus augalus,pavyzdžiui, orchidėjas. Tai yra suprantama, kadangi baltos spalvos tokio tipo gėlės atrodo išties įspūdingai bei papuošia kiekvienus namus.

Geltona
Geltona, kaip ir balta, nėra vienokiu ar kitokiu būdu akcentuota spalva, ją labiau galėtume priskirti prie neutralių spalvų. Vis dėlto, tai drąsiai galime laikyti privalumu, o ne minusu, kadangi tai leidžia geltonos spalvos gėlėms būti universalioms, kas leidžia naudoti jas įvairių švenčių metu. Tai lemia tai, jog geltonos spalvos gėles galime išvysti milžiniškame įvairių renginių spektre – tiek įvairiuose viešuose renginiuose, tiek ir asmeninėse šventėse, tiek ir oficialiose vienokio ar kitokio tipo ceremonijose.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)