Namams

Kokią galią namuose gali turėti žvakidės?

Nors žvakės daugeliui siejasi su šaltuoju metų laiku, bet jų tikrai neišvengiame ir tuomet, kai orai ne tokie šalti. Ypač tai pasijaučia Lietuvoje, kai kartais tenka ir vasaros metu ieškoti šiltesnio megztinio ar pavasario metu palydint vakarinę saulę įsisupti į pledą. Nebijokite kurti jaukumą namuose. Tai daryti labai padeda žvakės ir joms skirtos žvakidės.

Tikriausiai neegzistuoja namai, kuriuose nerastume vienos kitos žvakės ir jai skirto dekoratyvaus įtaiso. Vienos žvakidės gali talpinti vos vieną degantį įtaisą, o kitos – ir bent kelias žvakes. Taip pat visada gražu būna kelios šalia sustatytos vienai žvakei skirtos žvakidės. Jas galima eksponuoti įvairiose namų vietose. Vieniems priimtinesnis yra stalas, kitiems – komodos ir lentynos, o yra sukurtų ir tokių aukštų žvakidžių, kurias galima pastatyti ant grindų ir taip mėgautis jaukiai susikurta aplinka namuose.

Kitas momentas, kai labai praverčia įvairios žvakidės – tai šventinis stalas. Be žvakių jis atrodo niūriai. Stalo kompozicija visada susideda nuo norų, idėjų bei bendros koncepcijos. Kuriant dekorą derinkite skirtingas indų bei įrankių stilistikas ir nepamirškite bendro spalvų kolorito. O žvakidės gali tapti jungiančiąja grandimi, kai savo skleidžiama šviesa užpildys stalą jaukumu bei skleidžiama šviesa. Dekoratoriai visada ragina nepamiršti visur galiojančio patarimo – „mažiau kartais yra daugiau“.

Smulkios interjero detalės visada yra svarbios kiekvienuose namuose. Maži elementai kuria jaukumą bei bendrą stilistiką. Tokios detalės kaip paveikslai, vazos bei žvakidės labai greitai bei efektingai pagyvina aplinką. Šios interjero detalės neįpareigoja, bet labai lengvai suranda vietą kiekvienoje aplinkoje.

Taip pat interjero dizaineriai ragina niekada nepamiršti namuose liūdinčių palangių, apie kurias daugelis pamiršta. O tai gali būti puikus būdas susikurti jaukų bei pilnavertį interjero elementą namuose. Kartais net nebūtina pirkti didelio kiekio naujų daiktų, kad taptų jaukūs namai. Gali užtekti pasižvalgyti po knygų lentyną, įrėminti keletą naujų nuotraukų įdomesniuose rėmeliuose ir susirasti vieną kitą žvakidę. Taip netgi iš mums įprastų bei kiekvieną dieną naudojamų daiktų galima susikurti namuose akį traukiančias kompozicijas, kurias visada pravartu papildyti gyvais augalais ar gėlėmis.