Aliexpress. Kaip sekti savo siuntas.
Įvairūs

Kaip sekti siuntas per Aliexpress?

Pirkimas per Aliexpress yra gana greitas ir paprastas, tad nieko keisto, kad vis daugiau žmonių džiaugiasi puikia galimybe kur kas pigiau įsigyti gana neblogos kokybės daiktais. Žinoma, perkant pirmą kartą reikia įvertinti daugelį mažų smulkmenų, taip pat apgalvoti daugelį niuansų ir susipažinti su pirkimo sąlygomis, kad vėliau nekiltų jokių nesklandumų. Pavyzdžiui, naudinga išsiaiškinti, kaip tikslingai reikia sekti siuntas per Aliexpress. Ar būtina tai daryti? Ne. Tačiau kadangi tokia funkcija egzistuoja, natūralu, kad ja pasinaudoti verta. Ypač tokiu atveju, kai nekantraujate gauti konkrečią siuntą.


Pirkite ir sekite info apie siuntą


Suprantama, kad prieš pradedant sekti siuntas – pirmiausia reikia apsipirkti. Aliexpress džiugina ne tik labai daug įvairiausių siuntų, tačiau ir galimybe sekti siuntas, kad asmuo jaustųsi ramus, kad viskas – pagal jo poreikius. Nusipirkus prekę atsidarys langas, kuriame matysite, kaip migruoja Jūsų siunta. Žinoma, siuntos keliavimo etapai nėra labai detalūs, tačiau bent jau galima matyti, ar ji vis dar yra pas pardavėja Kinijoje ar ja Lietuvoje ir po gana trumpo laiko tarpo galėsite siuntą pasiimti.


Dažniausiai siuntos tikslą pasiekia per laiko tarpą nuo savaitės iki mėnesio ir šiek tiek daugiau. Jeigu praėjus laiko tarpui per kurį siuntą turi būti pristatyta Jūs vistiek jos negavote – tokiu atveju siūlome susisiekti su pardavėju. Rašykite jam laišką per pokalbių lango platformą. Taip greičiausiai gausite tiksliausią atsakymą. Aliexpress saugo savo klientus, tad siuntos negavimo atveju – galima atgauti pinigus.


Siuntinių transportavimo galimybės


Priklausomai nuo to, iš kurios pasaulio vietos siunta bus siunčiama ir tuo pačiu, kokio ji dydžio, kokią siuntos persiuntimo variaciją renkasi pardavėjas – kiekvienas gali sulaukti siuntos skirtingais būdais. Suprantama, kad siunta keliauja oru arba vandenynu, tačiau dažniausiai lietuviams aktualiausia – kaip ji pasieks jų namus. Taigi, bene dažniausias variantas – Lietuvos paštas. Jeigu siunta yra labai maža ir paprasta – ji dažniausiai siuntėjo būna neregistruota. Tokiu atveju asmuo gali gauti siuntinį tiesia į pašto dėžutę arba jam bus atnešamas lapelis, kuriame informuojama, kad laikas pasiimti siuntą.


Patikimesnis siuntos pristatymas


Jeigu pirkite brangiau kainuojančias prekes  – tokiu atveju pašto siuntos būna registruotos. Kai jos jau yra Lietuvoje – pagal siuntos kodą galite sekti judėjimo kryptį ir įvertinti, kada jis bus Jūsų mieste.


 Galimas variantas – paštomatai bei kurjeriai. Tiek vienas, tiek kitas variantas yra brangesnis, tad dažniausiai siuntėjai savo prekes apmokestina brangiau, kad ir siuntimo galimybės būtų patikimesnės ir tuo pačiu sklandesnės. Juk neregistruota siunta gali  pasimesti. Tuo tarpu registruota – kur kas paprasčiau sekama.


Pirkti iš taip toli yra patikimą, kadangi net ir patys ilgiausi atstumai įveikiami ne tik gana greitai, tačiau taip pat ir saugiai.