statybine mediena
Įvairūs,  Namams,  Pirkiniai,  Verslas

Kaip pigiau įsigyti statybinę medieną?

Šiuo metu statybinė mediena nėra pigi, tačiau svarstantiems kokiai būdais būtų galima bent šiek tiek sumažinti išlaidas, reikėtų atsižvelgti į el. parduotuvių pasiūlymus. Jie šiuo metu yra išties naudingi. Internetu statybine mediena prekiauja daug įmonių, tačiau nereikėtų atmesti galimybės ją pirkti ir iš fizinių asmenų. Kiekvienas pardavėjas gali pasiūlyti skirtingų rūšių medieną, tačiau jeigu jums reikia kažkokios specifinės, tuomet reikės skirti šiek tiek daugiau laiko paieškai. Priklausomai nuo medienos paskirties, jos kaina gali kisti esant didesniems užsakymams. Tad, kokiais būdais galėtumėte sutaupyti pinigų perkant medieną – atsakome žemiau.

Kokybiška mediena visada yra brangesnė – tai turite įsidėmėti visam laikui. Kaip bebūtų, jos kaina galėtų kristi esant didesniam užsakymui. Jeigu statybinę medieną perkate verslo tikslais, tuomet reikėtų pagalvoti apie didesnio kiekio įsigijimą. Trumpai tariant, įmonės neretai taiko kitokias kainas didmeninių įsigijimų atvejais. Tai reiškia, kad jeigu esate įmonė, kuri verčiasi statybų verslu, tuomet jums reikėtų iš anksto apsirūpinti didesniu medienos kiekiu. Ją galėtumėte įsigyti daug mažesnėmis kainomis. Žinoma, tam reikės ir investicijų. Kainos dažniausiai nuleidžiamos esant stambiems ir itin dažniems užsakymams, tad dėl mažesnių didmeninių kainų patartina kreiptis į pačius pardavėjus.

Internetu statybinė mediena visada parduodama pigiau, bet tai nereiškia, kad pristatymas bus labai pigus. Ypač svarbu pabrėžti, kad medienos pristatymo kainą dažniausiai lemia vietovė, į kurią viskas turi būti pristatoma. Jeigu pardavėjui teks medieną gabenti daug kilometrų, tuomet logiška, jog jis patirs nemenkas išlaidas. Tas išlaidas dengia pirkėjas – jis moka didesnę pristatymo kainą. Tad, jeigu nenorite išleisti didelių sumų, tuomet reikėtų kreiptis į vietinius medienos pardavėjus. Taipogi verta pabrėžti, kad kai kurie medienos pardavėjai suteikia galimybę patiems atvykti atsiimti užsakytą medieną. Aišku, tam jums reikės ir specialaus transporto, jeigu užsakymas bus gana didelis.

Jeigu statybinė mediena reikalinga asmeniniams poreikiams, tuomet reikėtų dairytis į išpardavimus. Jų metu neretai pardavėjai kainas nuleidžia beveik iki savikainos. Vienintelis niuansas – vargu ar gausite didelius kiekius, nes per išpardavimus dažniausiai siūlomi tik likučiai.