Kelionės

Į Daniją: komfortiškai ir saugiai

Nr6 patalpintaTikriausiai daugelis žinome, kad daug lietuvių išvyksta dirbti į Daniją. Ši šalis vilioja darbų emigrantams pasiūla, neblogu uždarbiu, tačiau kuo gi dar ši šalis traukia? Danija traktuojama kaip aukšto gyvenimo lygio šalis, galbūt vedini tokios vizijos ir svajonės daugelis lietuvių susivilioja darbu šioje šalyje, tikėdamiesi, kad ir jų gyvenimo lygis bei kokybė toje šalyje prilygs vietiniams. Be to, Danija labai dažnai įvardijama kaip laimingiausia tauta pasaulyje. Šioje šalyje ypač klesti ekonomika, nusikalstamumo mastas itin mažas. Nors oficiali šalies kalba yra danų, tačiau beveik 90 proc. danų kalba ir angliškai, daugiau kaip pusė – vokiškai.

Danija – labai mylima emigruojančiųjų su šeimomis, kadangi šioje šalyje itin didelis valstybės dėmesys skiriamas šeimai. Danijoje labai vertinamas sąžiningumas, visuotinė lygybė, darbo etika, socialinis teisingumas, viešųjų vietų tvarka, lygios vyrų ir moterų teisės. Trys esminės danų puoselėjamos vertybės: darni šeima, maloni darbo aplinka ir bendruomeninis gyvenimas. Danijoje žavi tai, kad niekas nesipuikuoja savo turtais prabanga.

Ši šalis paklausi tiek tarp emigrantų, tiek ir tarp turistų. Šiais laikais nukeliauti į Daniją paprasta. Jei prioritetą teikiate saugumui, patogumui ir leidžiamam pasiimti dideliam bagažui, optimaliausias pasirinkimas – kelionė mikroautobusu. Nuo Lietuvos Daniją skiria apie 1800 kilometrų. Tačiau šie kilometrai tirpte ištirps, keliaujant su patikimais vežėjais. UAB „Satransa veža į Daniją www.idanija.eu ir garantuoja saugią bei komfortišką kelionę. Iš Lietuvos išvykstame tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o iš Danijos į Lietuvą: trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Kelionės pradžios taškas Lietuvoje – bet kuri Jums patogi vieta. Keleivius paimame iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ar kitų Lietuvos miestų. Kelionės metu važiuojame per keturias šalis: Lietuvą, Lenkiją, Vokietiją ir Daniją. Danijoje keleivius privežame prie pat durų.

UAB „Satransa“ veža į Daniją naujais mikroautobusais „Opel Movano“, kuriuose jausitės komfortabiliai ir kelionėje laikas tiesiog skriete praskries. Sėdynės mikroautobusuose sumontuotos keliomis eilėmis ir yra atskirai reguliuojamos. Sumontuotas kondicionierius puikiai pasitarnaus keliaujant šiltuoju metų laiku, kadangi mikroautobuse bus maloniai vėsu ir vasaros karštis neapsunkins Jums kelionės. O šildymo sistema sukurs malonią šilumą ir jaukumą kelionės metu žiemą, kuomet už lango šaltis ir dargana, Jūs keliausite šiltai ir patogiai. Kad kelionė neprailgtų, galėsite žiūrėti filmus, nes mikroautobusuose įmontuota vaizdo aparatūra.

Nemažai vietos mikroautobusuose skirta bagažui – bagažo skyrius erdvus ir net padidintas, kad keliaujantieji su savimi daiktų galėtų nesivaržydami vežtis daugiau nei įprastai leidžia kiti vežėjai.

UAB „Satransa“ veža į Daniją saugiai, nes visi keliaujantieji ir pati transporto priemonė yra apdrausti.

Ir visgi, jei Jums dar kyla klausimas, kodėl turėtumėte pasirinkti UAB „Satransa“, atsakome:

  • tik UAB „Satransa veža į Daniją operatyviai ir kelionės tikslą pasieksite per trumpiausią laiką;
  • UAB „Satransa“ veža į Daniją ne tik keleivius, bet ir siuntas iki 40 kilogramų bei negabaritinius krovinius;
  • garantuojame trijų kartų per savaitę išvykimą ir punktualumą;
  • įmonė veža į Daniją iš Jums patogios vietos tiek Lietuvoje, tiek Danijoje;
  • garantuotas keleivių draudimas visos kelionės metu;
  • UAB „Satransa“ veža į Daniją tik gerais mokamais keliais ir komfortišku bei labai patogiu transportu;
  • garantuojamas vairuotojų profesionalumas, patirtis ir dėmesingumas visos kelionės metu.

Su UAB „Satransa“ kelionė bus patogi ir greita.