Įvairūs,  Namams,  Paslaugos

Automobilio atrakinimas. Profesionalų pagalba atrakinant spynas.

automobilio atrakinimas

Visiškai netyčia gyvenime kartais nutinka ne itin malonių situacijų, kurios sukelia nemenkų rūpesčių ir netikėtų problemų. Pavyzdžiui žmonės atsitiktinai, palikus raktus namų viduje, užtrenkia duris ar netyčia sugadina spyną, bandydami jas atidaryti naudojant per daug fizinės jėgos. Lygiai taip pat toks nemalonumas gali ištikti ir automobilio vairuotoją. Nusėdus automobilio rakteliui, jo atsarginę dalį nulaužus ar tiesiog užtrenkus juos automobilio salone apima ne tik stresas bet ir iškyla klausimas ką daryti toliau? Atsitikus tokiai, gana iš techninės pusės sudėtingai situacijai, būtina mąstyti blaiviai ir dar labiau nepažeisti savo automobilio bandant savarankiškai patekti į vidų. Visos šiuolaikinės automobilių signalizacijos sistemos taip pat turi automatinio apsaugos sistemos įjungimo funkciją kuri, praėjus tam tikram laikui po durelių užtrenkimo yra automatiškai užrakinamos ir atidaryti automobilį įprastiniu būdu jau nėra įmanoma.

Norint be pasėmių atidaryti automobilį reikia kvalifikuotų specialistų kurie yra apmokyti atrakinti bet kokią transporto priemonę su specialiais įrankiais ir atitinkamais metodais. Žinoma, atsitikus nelaimei, galite nedelsiant bandyti ieškoti atsakymo internete, bandydami sutaupyti laiką ir pinigus, tačiau tai nėra patartina, kai šnekama apie spynų mechanizmų atrakinimą. Taip pat turime įspėti apie kai kurias afišuojamas paslaugas bei asmenis kurie bando sugundyti klientą įtartinai maža kaina ir itin aukšta darbo kokybe. Jums nurodoma viena kaina, o atvykus ir „išanalizavus“situaciją šie ima ir trigubai užkelia pirminę kainą manipuliuodami su kliento laiku ir žinių trūkumu šioje sferoje. Žinoma būna tam tikrų situacijų bei automobilių modelių, jog iš tiesų reikia atlikti sudėtingesni, kitokio pobūdžio atrakinimą, tačiau tokiais atvejais atvykus į vietą ir prieš pradedant darbą, visuomet pasiūlome visus įmanomus variantus ir galutinę, nekeliamą kainą, kurią dažniausiai pasakome net ir skambučio metu.

Siūlome tai patikėti aukštos kvalifikacijos ekspertams, kurie bet kuriuo paros metu, savaitgalį, ar šventės dieną, nedelsiant atskubės į avarinį iškvietimą, ar tai būtų sugedusi/užsikirtusi dur spynelė, pamesti rakteliai, sugedęs centrinis užraktas, automobilio automatinis užsirakinimas palikus raktelius salone ir t.t Mūsų klientai yra daugiau nei patenkinti greitu bei kokybišku aptarnavimu, esame pasiekiami 24/7 ir visuomet turime reikiamą įrangą, tad drąsiai galite skambinti ir atsakysime į visus iškilusius klausimus bei patarsime ką daryti.

Skambinkite jeigu:

  • Užsitrenkė durelės ir raktai liko automobilio salone;
  • Išsikrovė/sugedo pultelis, o raktu negalite atrakinti dėl mechaninių trikdžių;
  • Negalite atidaryti bagažinės, kapoto, nes nusėdo automobilio akumuliatorius;
  • Išėmėte akumoliatorių papildomui parovimui ir raktu nebegalite atidaryti automobilio.

Papipdomos kainos taikomos atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  • Avarinio iškvietimo vieta – atstumas iki transporto priemonės(Vilniuje – už jo ribų);
  • Paros laikas – diena ar naktis;
  • Auromobilio markė ir modelio tipas.

Prieš suteikiant automobilio atrakinimo paslaugas, Jūsų paprašysime pateikti automobilio bei asmens dokumentus.