UAB steigimas

UAB steigimas ir buhalterinė apskaita – tai, ką reikėtų žinoti prieš steigiant verslą

Ruošiatės įsteigti naują verslą, tačiau sudėtinga susidėlioti darbotvarkę, kuri skatintų pradėti imtis veiksmų? Nesate tikri ar žinote viską, ko jums reikia, o internete informacija ne visada pateikiama aiškiai ir suprantamai? Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį jums reikės atlikti pradžioje, yra buhalterinė apskaita. Jums reikės paruošti visus reikalingus įmonės registracijos dokumentus, tačiau jei nesate tikri ar žinote, kaip teisingai juos paruošti, patartina kreiptis į profesionalus. Jie pasirūpins, kad jūsų UAB steigimas būtų greitas ir teisingas. Veiksmai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš steigiant įmonę yra šie:

PAVADINIMAS. Įmonė neegzistuoja be pavadinimo. Lietuvos įstatymuose numatyta, kad pavadinimai negali kartotis ar būti kopijuojami. Dėl šios priežasties, nepamirškite patikrinti ar jūsų sugalvotas pavadinimas yra unikalus ir dar nebuvo įregistruotas anksčiau.

STEIGIMO DOKUMENTAI. Privaloma pateikti steigimo sutartį, tačiau jei steigėjas yra vienas asmuo, tuomet pateikiamas steigimo aktas. Taip pat, kuriamos įmonės įstatai ir akcininkų susirinkimo protokolas, kuriuo patvirtinama įmonės valdymo organų nariai.

VIETA. Kiekviena įmonė turi turėti patalpas, kurios yra užregistruojamos.

ĮSTATINIS KAPITALAS. Steigiant Uždarąją akcinę bendrovę, minimalus įstatinis kapitalas yra ne mažiau kaip 2,500 eurų. Banke atidarius kaupiamąją sąskaitą ir sumokėjus šią ar didesnę sumą, jums bus išduota pažyma apie tai, kad atidarėte įmonę ir sudarėte įstatinį kapitalą.

NOTARO PATVIRTINIMAS. Notaras turi patvirtinti, kad visi dokumentai (steigimo, pavadinimo rezervacijos, patalpų, įstatinio kapitalo ir kt.) atitinka įstatymų reikalavimus.

ĮMONĖS REGISTRAVIMAS. Dokumentai, patvirtinti notaro, turi būti pateikti VĮ Registrų centrui.

Manote, kad sekdami šiais žingsniais UAB steigimas jums nesukels didelių rūpesčių? Puiku, imkitės darbo dabar pat!

Na, o jeigu vis dėlto galvojate, kad geriau būtų visus šiuos išvardintus daug laiko reikalaujančius darbus palikti savo srities profesionalams, jūs taip pat visiškai neklystate. Kvalifikuotų ir patyrusių specialistų žinios neabejotinai padės jūsų įmonei savo komercinę veiklą pradėti kur kas greičiau, sklandžiau ir efektyviau, o jums tuo tarpu nereikės eikvoti savo brangaus laiko ir galėsite užsiimti kita jūsų būsimai įmonei svarbia veikla.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About Key