Skirtingų rūšių lubrikantai patenkina kiekvieno vartotojo poreikius

LubrikantaiDaugeliui žmonių kyla klausimas, kokie lubrikantai jiems ir jų antrosioms pusėms tiktų geriausiai, ir kodėl jie yra taip plačiai rekomenduojami. Be to, nemaža dalis žmonių susiduria su sunkumais, kai pamato didžiulį šių priemonių pasirinkimą. Kadangi šios priemonės skiriasi savo sudėtimi ir panaudojimo galimybėmis, verta žinoti pagrindines jų naudojimo ypatybes. Suprantama, kad tokią informaciją nesudėtinga sužinoti, perskaičius ant lubrikanto esančią etiketę bei naudojimosi instrukciją, tačiau dabar – apie viską nuo pradžių.

Visų pirma, verta aptarti lubrikantus, sukurtus vandens pagrindu. Šie lubrikantai yra vieni populiariausių ir dažniausiai parduodamų įvairiose prekybos vietose. Daugelis žmonių yra juos išbandę ir tikrai jai nenusivylė. Šios priemonės dažniausiai gaminamos vandens ir glicerino pagrindu. Jei norite savo lytinį gyvenimą paįvairinti ir praturtinti tokiomis priemonėmis – visada rekomenduojama turėti šios rūšies lubrikantą. Jį labai paprasta nuplauti skystu muilu arba tiesiog vandeniu.

Be to, pastarieji lubrikantai neištepa rūbų ir patalynės. Vienintelė bėda, kad vandens pagrindu sukurtas produktas labai greitai susinaudoja, todėl ilgų lytinių aktų metu jį tenka panaudoti ne vieną kartą. Kitas klausimas, kurį nemaža dalis žmonių yra linkę užduoti, yra susijęs su lubrikantų naudojimu, pasitelkiant sekso žaisliukus. Tokiu atveju puikiai tinka jau minėta rūšis, nes pastaroji nepažeidžia naudojamų priemonių paviršiaus ir nesukelia pašalinės reakcijos.

Dar vienas dažnai naudojamas lubrikantas yra sukurtas aliejaus pagrindu. Tai labai riebus ir lipnus skystis. Šios rūšies lubrikantas išsilaiko kur kas ilgiau, todėl, vieną kartą jį panaudojus, jo užteks ilgiems lytiniams aktams. Tačiau yra vienas labai svarbus dalykas, kurį būtina žinoti, t. y. šio lubrikanto jokiu būdu negalima naudoti kartu su prezervatyvais, nes jis gali pažeisti lateksą. Dėl šios priežasties jis dažniausiai naudojamas masturbacijai.

Kalbant apie populiariausias lubrikantų rūšis, verta paminėti ir silikono ir vandens pagrindu sukurtas lytinį aktą praturtinančias priemones. Šiuos, kaip ir pirmiau nurodytus lubrikantus, naudoti yra labai paprasta – jie lengvai nuplaunami ir nepalieka jokių dėmių. Bet kuriuo atveju kiekvienas vartotojas turi laisvę rinktis, o kadangi pasirinkimas yra toks didelis, lubrikantai gali patenkinti kiekvieno iš jūsų poreikius.

Panašūs straipsniai:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
Facebook Twitter

About Key