Šis tas apie prezervatyvus ir dažniausiai su jų naudojimu susiję klausimai

prezervatyvaiPrezervatyvas – universali priemonė, skirta apsaugai nuo nėštumo ir nuo lytiškai plintančių ligų. Prezervatyvų šiandien galima įsigyti bet kur – vaistinėse, prekybos centruose, net ir paprastuose kioskeliuose. Tačiau dažniausia prezervatyvai būna vienodo dydžio, taigi natūralu, kad turintys arba mažus, arba labai didelius vyriškus pasididžiavimus, turi atidžiau rinktis, kur pirkti šias apsaugos priemones.

Prezervatyvams esant per siauriems, jie kur kas dažniau plyšta, o kai apsaugos priemonė yra per plati, ji nusmunka ir taip pat neatlieka savo funkcijos. Netinkamas prezervatyvas sumažina jautrumą, sukelia įvairių nepatogumų. Taigi į pagalbą šiandien atskuba internetas – šiuolaikinėse el. parduotuvėse galima įsigyti įvairių dydžių, formų, spalvų ir kt. prezervatyvų, atitinkančių kiekvieno poreikius ir lūkesčius. Prezervatyvai internetu – šiuolaikiško žmogaus, norinčio saugiai žaisti meilės žaidimus, apsipirkimo būdas.

Pagrindiniai klausimai, iškylantys perkant prezervatyvus

Daugelis domisi tam tikrais klausimais, taigi pasistengsime pateikti trumpus atsakymus:

  • Ar galima įsigyti prezervatyvų, kurie pailgintų lytinį aktą? Taip, tokių prezervatyvų tikrai yra, jie padeda atitolinti ejakuliaciją. Populiariausi yra „Durex Performa“ ir „Pasante Delay“.
  •  Ar yra prezervatyvų, skirtų specialiai analiniam ar oraliniam seksui? Taip, galima įsigyti specialių prezervatyvų, net ir moteriškų. Analiniam seksui skirti prezervatyvai internetu yra specialiai sutvirtinti, storesni, tuo tarpu skirtieji oraliniam seksui – atvirkščiai, yra plonesni. Moteriškieji pasižymi tuo, kad juos gali naudoti merginos ir moterys, juos paprasta įsidėti, jie yra didesni, tikėtina, kad ir rečiau plyšta.
  • Ar žmogus gali būti alergiškas prezervatyvams? Prezervatyvams – ne, tačiau kai kurie žmonės yra alergiški lateksui. Kai kurie prezervatyvai yra be latekso, tačiau jie paprastai yra kiek brangesni už įprastuosius.
  • Kodėl naudojant prezervatyvą nejuntamas malonumas? Jei nejaučiate malonumo, greičiausiai naudojamas prezervatyvas yra per storas, tad pabandykite pačius ploniausius prezervatyvus ir palyginkite įspūdžius.
  • Ką daryti, jei pykina nuo prezervatyvo kvapo? Prezervatyvai turi specifinį gumos ir lubrikanto kvapą, tačiau jei jums jis nepatinka, išbandykite įvairių vaisių, šokolado ar vanilės kvapo prezervatyvus. Beje, galima įsigyti ir tokių, kurie yra su skoniu.
Panašūs straipsniai:
 
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925F auksinis išmanusis telefonas
 
Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F juodas išmanusis telefonas
 
Samsung Galaxy S7 edge SM-G935F mėlynas išmanusis telefonas
 
Logitech M335 pelė
Facebook Twitter

About admin