Įvairūs

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: parlamentaras kreipėsi į etikos sargus dėl Seimo nario A. S. Nausėdos diskriminacinių įžeidinėjimų J. Džiugelio atžvilgiu ir interesų supainiojimo

2019 m. lapkričio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydamas įvertinti diskriminacinį Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos elgesį Seimo nario Justo Džiugelio atžvilgiu.

„Seimo nario valstiečio A. S. Nausėdos diskriminacinio pobūdžio įžeidinėjimai, nukreipti prieš judėjimo negalią turintį parlamentarą Justą Džiugelį, parodo, kad pramušus moralinį dugną galima kastis ir giliau. Įžeidinėti ir žeminti kolegą, tokiu būdu prieštaraujant J. Džiugelio teikiamoms įstatymo pataisoms, kuriomis stambūs ūkininkai būtų apmokestinami proporcingiau, yra ne tik gėdinga, bet primena privačių interesų painiojimą su viešaisiais, nes Seimo narys A. S. Nausėda yra ūkininkas, o J. Džiugelio siūlomos įstatymo pataisos greičiausiai liestų ir jo paties privačius interesus“, – teigė G. Landsbergis.

Pasak parlamentaro, tikimasi, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisija principingai įvertins Seimo nario A. S. Nausėdos diskriminacinius, neetiškus pasisakymus ir galimą viešųjų ir privačių interesų supainiojimą.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija