Įvairūs

Seimo Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė diskutuos dėl bendruomeninės veiklos savivaldybėse problemų ir stiprinimo galimybių

2021 m. kovo 10 d. pranešimas žiniasklaidai

Kovo 17 dieną, trečiadienį, 14 val. vyks Seimo Laikinosios Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupės posėdis.

Jame planuojama aptarti problemas, kylančias įgyvendinant 2019 metais Seimo priimtą Bendruomenių plėtros įstatymą, bus ieškoma atsakymų į klausimą, ar savivaldybių bendruomeninių organizacijų taryboms yra sudarytos visos reikalingos sąlygos veikti efektyviai. Taip pat posėdžio metu bus išklausyta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų informacija apie šios ministerijos administruojamą Bendruomeninės veiklos stiprinimo savivaldybėse priemonę, 2020 metais pasiektus rezultatus ir ateities gaires.

Minėtomis temomis pranešimus skaitys: Nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos pirmininkas prof. Ramūnas Navickas; Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininkas Sakalas Gorodeckis; Ukmergės bendruomenių organizacijų tarybos pirmininkė, Angelė Jokubynienė; Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Nevyriausybinių organizacijų plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Milda Saudargė.

Posėdį bus galima stebėti Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija