lazeris sapphire 1200
Grožis

Sapphire LS 1200 – diodinis lazeris efektyviam plaukų šalinimui

Plaukų šalinimas tampa nuolatiniu varginančiu procesu, jei pasirenkami netinkami plaukų šalinimo metodai. Plaukų skutimas, depiliavimas vašku ar cukrumi, depiliaciniais kremais yra trumpalaikiai sprendimai plaukų pašalinimui, kuriuos naudojant ne tik dirginama oda, bet ir skatinamas tų plaukų augimas. 

Naujausia technologija diodinis lazeris Sapphire 1200 užtikrina, kad būtų sunaikintas plauko folikulas ir užtikrinamas ilgalaikis rezultatas. Depiliacijos centras Epil patikina, kad šio lazerio efektyvumas ir saugumas nustebins didžiausius depiliacijos lazeriu skeptikus. 

Ką reikia žinoti apie plaukų augimą?

Plaukai atauga iš šaknų, dar vadinamų „plaukų folikulais“. Kiekvieno žmogaus plauko augimas yra skirtingas ir priklauso nuo amžiaus, svorio, medžiagų apykaitos, etninės priklausomybės, kūno vietos, tačiau kiekvieno plauko augimas susideda iš  3 stadijų:

  • Pirmoji stadija, vadinasi anagenas. Tai yra aktyvioji plauko augimo stadija ir 85 proc. visų kūno plaukų yra šioje stadijoje. Šios stadijos metu plaukų šaknyje yra pigmentų (arba melanino). Stadija trunka daugiau nei dvejus metus. 
  • Antroji stadija, vadinasi katagenas, yra tarpinė stadija tarp aktyvios ir pasyvios. Šiuo metu plaukas iš lėto nustoja augti ir galiausiai visai sustoja. Ši stadija trunka nuo 2 savaičių iki 2-3 mėnesių. 
  • Trečioji stadija – telogenas. Šiuo etapu plaukas neauga, yra ramybės stadijoje. Patys plaukų folikulai pasirengia grįžti į pirmąją stadiją – Anageno. Per pasirengimo laikotarpį, kuris trunka nuo dviejų savaičių iki kelių mėnesių, seni plaukai iškrenta ir sukuriama erdvė naujiems plaukams išaugti. Tuomet prasideda vėl Anageno stadija. 

Kaip veikia diodinis lazeris Sapphire LS 1200?

Įdomus faktas, kad vienas plaukas “gyvena” nuo 2 iki 5 metų ir turi savo “individualų rėžimą”, todėl kiekvienas plaukas būna skirtingose vietose augimo cikle. Tai yra vienas iš didžiausių plaukų šalinimo iššūkių. 

Diodinis lazeris Sapphire LS 1200 sukurtas taip, kad šviesos bangos ilgis būtų kuo ilgesnis ir pasiektų net giliausiai esančius plaukų folikulus ir su plauko auginimu susijusias ląsteles. Kaip matome, yra dvi stadijos, kurios yra ramios ir neaktyvios. Kai atliekama pirmoji lazeriu plaukelių naikinimo procedūra, šie “miegantys” katageno ir telogeno stadijose plaukų folikulai pereina į aktyviąją anageno stadiją. 

Plaukų svogūnėliai augindami naujus plaukelius būna arčiausiai odos paviršiaus, todėl SAPPHIRE lazeris veikdamas plaukuose esančią pigmentaciją (arba melaniną) efektyviai pašalina plaukus, kurie yra aktyvioje anageno stadijoje. Užtikrinti, kad visi nepageidaujami plaukai bus pašalinti, svarbu atlikti 4-6 procedūras. Kadangi plaukas auga nuo 2 iki 5 metų, svarbu pakartoti procedūras po 1-2 metų, kad išlaikyti pasiektą rezultatą. 

Laser Sapphire® lazeris išsiskiria iš kitų depiliacinių lazeriu, kad turi Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC, taip itin veiksmingai nuskausmindamas. Atliekant procedūrą, vienu metu šaldoma ir lazeriu naikinamas plauko folikulas. Jaučiama tik komfortiška vėsa ir švelnus dilgčiojimas epiliuojamoje vietoje. 

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Diodinio lazerio Sapphire 1200 privalumai ir savybės

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai ir savybės – tai ilgalaikis sprendimas ir rezultatas, komfortiškumas, saugumas ir universalumas. 

Ilgalaikis sprendimas ir rezultatas – keletas sesijų ir oda bus glotni, švelni ir atrodanti tobulai. Tokios odos rezultatas bus apie metus laiko, o reguliariai atliekant palaikymo procedūras – ir visą gyvenimą. 

Komfortas ir saugumas – speciali nuskausminanti šaldymo technologija ne tik užtikrina klientui komfortą procedūrų metų, beskausmes procedūras, bet ir labai trumpą (iki kelių dienų) poprocedūrinį priežiūros laikotarpį. 

Universalumas – turbūt vienintelis plaukelių šalinimo būdas, kuris užtikrina ilgalaikį plaukelių šalinimą ir tinkamas visiems odos ir plaukų tipams. Taip pat tinkamas jautriai odai ir viso kūno plaukų šalinimui. 

Taigi, unikali diodinio lazerio Sapphire 1200 Epil salone technologija – tai ne tik neskausmingas būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukų, bet ir saugus, bei tinkamas visiems. Diodinis lazeris sunaikina plauką aktyviausioje jo plaukų gyvavimo stadijoje, o tai užtikrina ilgalaikį rezultatą.