Įvairūs

Prie „Maximа“ parduotuvių įsikurs mobilieji vakcinacijos punktai

Šią savaitę prie kai kurių „Maxima“ parduotuvių vėl įsikurs mobilieji vakcinacijos punktai, kur be iš ankstinės registracijos bus galima pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, bendradarbiaudamas su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir šalies savivaldybėmis, siekia suteikti Lietuvos gyventojams dar daugiau galimybių vakcinuotis arčiau namų, be išankstinės registracijos.

Šią savaitę mobilieji vakcinacijos punktai prie kai kurių „Maxima“ parduotuvių įsikurs Vilniuje, Kaune, Rumšiškėse ir Varėnoje.

„Prie mūsų parduotuvių atvykstantys skiеpobusai sutraukia žmonių, kurie pasinaudoja galimybe pasiskiepyti be iš ankstinės registracijos. Norime, kad vakcinos nuo COVID-19 pasiektų kuo daugiau žmonių, todėl bendradarbiaujame su SAM bei savivaldybėmis ir kviečiame pasiskiepyti mobiliuose vakcinacijos punktuose, įsikursiančiuose prie „Maxima“ parduotuvių. Saugokime save ir kitus!“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Mobilieji vakcinacijos punktai įsikurs prie šių „Maxima“ parduotuvių, kur bus galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos:

VILNIUJE:

Rugpjūčio 23 diena, pirmadienis, stotelė „Naujininkai“ (šalia „Maxima“ parduotuvės) nuo 16 iki 20.00 val.

Rugpjūčio 23 diena, pirmadienis, šalia „Maxima“ parduotuvės,  J. Tiškevičiaus g. 22, nuo 17 iki 20 val.

Rugpjūčio 23 diena, pirmadienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, Architektų g. 152, nuo 17 iki 20 val.

Rugpjūčio 24 diena, antradienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, Dariaus ir Girėno 18B, nuo 11 iki 12.30 val.

Rugpjūčio 24 diena, antradienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, Taiko g. 162A, nuo 15 iki 20 val.

Rugpjūčio 25 diena, trečiadienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, Kovo 11-osios g. 38B, nuo 16 iki 20 val.

KAUNE:

Rugpjūčio 26 diena, ketvirtadienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, Savanorių pr. 255, nuo 10 iki 14 val.

RUMŠIŠKĖSE:

Rugpjūčio 23 diena, pirmadienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, L. Lekavičiaus g. 32, nuo 16 iki 19 val.

VARĖNOJE:

Rugpjūčio 25 diena, trečiadienis, šalia „Maxima“ parduotuvės, Savanorių g. 5, nuo 10 iki 12 val.

Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės. Nepilnamečiai, 12–16 amžiaus vaikai ir paaugliai, į mobilų vakcinavimo punktą turi atvykti su tėvais ar globėjais. Gyvoje eilėje skiepo laukiantiems ar jau pasiskiepijusiems žmonėms „Maxima“ suteiks galimybę nemokamai atsigaivinti vandeniu. Vienas asmuo paskiepijamas maždaug per 3 minutes, o po to 15 minučių rekomenduojama ramiai pasėdėti prie skiepų autobuso.

Jau kuris laikas prie „Maxima“ parduotuvių skiepobusai pagal iš anksto paskelbtą grafiką atvyksta daugelyje Lietuvos savivaldybių. Taip pat „Maxima“ prisideda prie vakcinacijos informacijos sklaidos: parduotuvėse leidžiami garso įrašai apie skiepų svarbą ir vakcinacijos vietas atskirose savivaldybėse, kabinami informaciniai plakatai.

Detalesnė informacija apie vakcinaciją skelbiama savivaldybių internetiniuose tinklalapiuose.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Prie „Maximа“ parduotuvių įsikurs mobilieji vakcinacijos punktai