Finansai,  IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis

PokerTracker 4 – padės atlikti žaidimo analizę

Pokerio mėgėjai dažnai nori greitai pasiekti teigiamus rezultatus, bet čia reikėtų paminėti, kad puikių rezultatų vargu ar kam pavyksta pasiekti iškart. Tam reikia skirti nemažai laiko, o svarbiausia – reikia sužaisti tiek padalinimų, kad po to būtų galima daryti kažkokias išvadas. Pokerio mokyklos siūlo daugiau susitelkti į savo strategijos kūrimą bei žaidimo analizę, nes nuo to priklausys kokius įpročius išsiugdysite. Analizuoti savo žaidimą galite ir paprastu būdu t.y. viską skaičiuojant ir peržiūrint darytus ėjimus, bet paprasčiausias būdas būtų rinktis specialias programas, kurios viską atlieka už jus. Viena patraukliausių programų – „PokerTracker 4“. Ji leidžia greitai gauti visą svarbiausią informaciją apie jūsų sužaistus padalinimus. Žinoma, ši programa turi gerokai daugiau funkcijų.

Jeigu ketinate iš pradžių mokytis, siūlytume internete atsirinkti geriausias pokerio svetaines, kuriose rastumėte naudingų pamokų. Lietuvoje galbūt tokių svetainių nėra daug, bet užsienyje jų rasite ne vieną. Tokios svetainės jums padės sužinoti pagrindinius žingsnius žaidžiant. Taip pat galėsite mokytis iš kitų klaidų, nes dažnai kai kurie žaidėjai pateikia ir vaizdo įrašus, kuriuose matomi jų pralaimėjimai. Taip, profesionalai taip pat rodo ir nesėkmingas žaidimo atkarpas – jie iš to mokosi, todėl ir jums būtų neprošal apsidairyti.

Norint išsiugdyti visus reikalingus pokerio įgūdžius, pirmiausia reikia atlikti savo žaidimo analizę. Kaip kitaip sužinosite ką turėtumėte keisti savo strategijoje, jeigu būsite sužaidę vos vieną kitą padalinimą? Būtent todėl pradžioje jūs galite patirti nuostolių, o kokie jie bus – priklausys nuo to ar žaidžiate iš didelių ar mažų sumų. Neišvengiami nuostoliai dažniausiai pasitaiko naujokų tarpe, nes mokytis nėra lengva – kai kurie priešininkai vis tiek sugeba pergudrauti kitus žaidimo metu. Viską lemia sukaupta patirtis. Pokeryje niekada nebus tokių situacijų, kad nei kart nepralaimėsite. Kuo daugiau padalinimų sužaisite, tuo tikslesnę informaciją jums pateiks minėta programa. Žinoma, pokerį reikėtų laikyti labai pavojingu žaidimu, nes nemažai žmonių pralošia didžiules sumas.

Visada siūloma pagalvoti ar šis žaidimas tikrai jums yra skirtas – jeigu nematote progreso savo žaidime, siūlytume sustoti visai.