pokerio mokytojai lietuvoje
Finansai,  IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Mokslas,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems

Pokerio mokytojai Lietuvoje

Galvojate, kad pokerio mokytojai Lietuvoje neegzistuoja? Klystate, nes dabar ir mūsų šalis gali pasigirti turinti nemažai pažengusių žaidėjų, kuriuos jau galėtume laikyti ir profesionalais. Ne, nekalbame apie mūsų šalies pokerio legendas, dabar yra daug jaunesnių ir nematytų žmonių, kurie žymiausiuose pokerio čempionatuose užėmė aukštas prizines vietas. Internete profesionalių žaidėjų taip pat yra nemažai, o svarbiausia – kai kurie iš jų veda specialius kursus naujokams, kurie nuolatos pralošia internete.

Savaime aišku, kad naujokai, nieko neišmanantys apie pokerio subtilybes, šį žaidimą žaidžia be jokios strategijos. Taip būna visiems – šie žaidėjai tiesiog bando laimėti kiekvieną partiją, tačiau retai kada pagalvoja mokytis. Siūlytume iškart neskubėti registruotis pokerio kambariuose ir žaisti – užsiregistruokite ir stebėkite kaip žaidžia kiti. Geriausia būtų visai nežaisti, o pirmiau sudalyvauti kažkokiuose mokymuose, kuriuose yra aptariama visa svarbiausia naujokui informacija. Šių mokymų tikslas yra supažindinti naujus žaidėjus su žaidimo savybėmis. Jie turi žinoti, kad visada kiekvienas pažengęs žaidėjas turi savo strategiją, o būtent tokie kursai ir padės sukurti pačią strategijos pradžią, kurią vėliau jau tobulinsite patys.

Pokerio mokytojai Lietuvoje šiuos kursus įprastai organizuoja elektroninėje erdvėje. Tai reiškia, kad yra specialių interneto svetainių, kurios pamokas pateikia nuotoliniu būdu. Tų pamokų tipas – straipsniai bei vaizdo medžiaga su komentarais. Svarbiausia tai, kad šie mokymai yra labai naudingi pradedantiems ir to ko gero niekas nepaneigs. Pradžią kiekvienas turi susikurti arba kuriant savo taisykles be patirties arba kuriant taisykles, pasiremiant kitų patirtimi. Šie mokymai suteiks galimybę pradžioje išvengti minuso, nes viskas bus pateikiama jau mokantis iš pažengusio ar net profesionalaus žaidėjo patirties. Jie jau ilgą laiką stabiliai žaidžia pelningai, todėl mokytis tikrai bus iš ko.

Internetu kursai organizuojami paprastai – žmogus užsiregistruoja ir patvirtina savo narystę kursuose, sumokėdamas nurodytą dalyvio mokestį į banko sąskaitą ar kitu nurodytu būdu. Kursai mokami būna todėl, kad tai yra naudingas informacijos šaltinis, o juk geros informacijos už dyką gauti praktiškai nėra įmanoma. Neišsigąskite – kursai nekainuoja daug, kiekvienas mėgėjas gali juos įpirkti.