3 card poker
Laisvalaikis

Pokerio atmaina – „3 card poker“

Lošimas kortomis – nuo seno mėgstama laisvalaikio pramoga. Žaidimų įvairovė leidžia kiekvienam norinčiam pasirinkti sau tinkamą variantą pagal sudėtingumą ir rizikos laipsnį. Vienas paprastesnių, nereikalaujantis išsamių žaidėjo žinių ir kruopštaus pasiruošimo yra trijų kortų pokeris – 3 card poker. Tai kortų žaidimas, kuriame žaidėjai žaidžia prieš krupjė. Pagrindinis žaidimo variklis yra sėkmė, kadangi dalijamos kortos nekeičiamos, be to, nėra ir didelių pasirinkimo galimybių. Nepaisant to, 3 card poker yra itin populiarus lošimo namuose, jį renkasi ir patyrę, ir pradedantys kazino lankytojai.

Žaidimo taisyklės. Po tris kortas dalijama ir krupjė, ir žaidėjams. Dalintojo kortos visada yra užverstos, tuo tarpu žaidėjų, nors kartais vadovaujamasi ir kitomis taisyklėmis, kortos yra atverstos. Prieš kortų dalijimą būtina atlikti savo pirminį statymą, tuomet, jau atvertus kortas, žaidėjai gali rinktis: statyti dar tiek pat ar praleisti ėjimą.

Po papildomo statymo kortas atverčia ir dalintojas. Jo kortos žaidime dalyvauja ne visada. Tarp trijų kortų turi būti dama arba kas nors geriau, pavyzdžiui, karalius, pora pagal skaičių ar spalvą. Jei nė vienos iš šių kortų dalintojas neturi, žaidėjui yra išmokamas pirminis statymas santykiu 1:1, o papildomas statymas grąžinamas.

Jei krupjė kortos atitinka minimalius reikalavimus – lyginamos jo ir žaidėjų kortos. Visuomet laimi aukštesnė korta arba geresnė kombinacija. Laimėjus žaidėjui, jam išmokami abu statymai. Sėkmės atveju, kai turima aukštesnė kombinacija, laimėjimai išauga: eilė išmokama santykiu 1:1, trys vienodos kortos – 4:1, spalva – 5:1

Papildomi arba šoniniai statymai. Šie statymai būna dviejų tipų – 6 kortų bonusas arba pora plius. Papildomi statymai atliekami kartu su pirminiu statymu dar prieš kortų dalijimą, o išmokami atskirai.

Strategijos. 3 card pokerio strategijų nėra daug, kadangi tai žaidimas, visiškai priklausomas nuo sėkmės. Dažniausiai siūloma žaisti turint ne mažiau kaip damą, kiti išskiria ribą – dama, šešakė ir keturakė. Šios kortos yra paskutinė riba, kuomet verta žaidimą nutraukti, turint ką nors geriau – verta rizikuoti ir žaisti.

Trijų kortų pokeris – puiki laisvalaikio pramoga. Rinkitės šį žaidimą, jei norite lengvo, greito ir paprasto užsiėmimo, kuris, nusišypsojus sėkmei, gali padidinti ir jūsų kapitalą.