Kelionės

Penkios priežastys, kodėl verta rinktis baidares

BaidaresJei esate vienas iš tų žmonių, kurie mėgsta itin aktyviai leisti laisvalaikį ir būtent todėl visada itin nekantriai laukia vasaros, tuomet turbūt jau esate išbandę baidarių sportą, o jei ne, tuomet ateinanti vasara tikrai suteiks ne vieną galimybę išbandyti baidares. Na, o mes tuo tarpu pateiksime penkias priežastis, kodėl būtent baidarių sportas turėtų būti jūsų pasirinkimas ateinančiai vasarai.

  1. Visų pirma plaukioti baidarėmis yra smagu!

Kai reikia apibūdinti pačią pagrindinę priežastį, dėl kurios žmonės renkasi plaukiojimą baidarėmis, tuomet viskas atsiremia į smagumą. Negi reikalinga dar nors viena priežastis nei gerai praleistas laikas?

  1. Baidarės padeda būti arčiau gamtos.

Plaukimas baidare tikrai suteikia jums galimybę būti arčiau gamtos, o taip pat atlikti begalę pašalinių veiklų būnant joje, visų pirma tai stovyklavimas. Plaukdami baidare tikrai pamatysite vietų, kurių nemato daugelis gyventojų, o taip pat galėsite apžvelgti upių ir ežerų pakrantes, ne stovėdami ant kranto, o plaukdami vandeniu.

  1. Rinkitės baidares tam, kad pabūtumėte su draugais.

Jūs ne tik puikiai praleisite laiką su draugais, tai taip pat puikus būdas atgaivinti senas draugystes ar priimti naują žmogų į draugų kompaniją. Šiek tiek azarto, kuris užplūsta norint atplaukti pirmam, tik pageriną bendrą atmosferą.

  1. Tai puiku mankšta

Plaukimas baidarėmis ne vien atpalaiduojantis malonumas, tai ir puiki mankšta jūsų kūnui. Yra vos keletas veiklų, kurios pasiūlys tokį platų spektrą aerobinių pratimų suderintų su viršutinės kūno dalies treniravimu. Jokio skirtumo, kokia baidare plauksite, plaukdami treniruosite labai didelę dalį savo kūno raumenų.

  1. Plaukiokite dėl nuotykių

Jokio skirtumo ar plaukiate ekstremaliu ruožu ir su baidare leidžiatės nuo didžiulio krioklio ar tyrinėjate įdomias salas, o gal tiesiog stebite laukinę gamtą plaukdami palei žmogaus nepaliestus upių krantus – svarbiausia yra tai, kad bet kurioje kelionėje baidarėmis slypi didžiulis nuotykių potencialas.

Visi šie punktai puikiai atspindi patirtis, kurias įgausite plaukiodami baidarėmis Lietuvoje ir užsienyje, o vos tik pabandę, tikrai suprasite, kad tai taps jūsų dažna veikla.