Neįprastos prekės, kurias galima įsigyti internetu

Prezervatyvai internetuPirkimas internetu, atėjęs iš užsienio šalių, netruko prigyti ir Lietuvoje ir jau šiandien didelė dalis žmonių be šio proceso tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo. Iš tiesų, pirkimas internetu gali atnešti įvairiapusės naudos, tačiau, ką galima pasakyti apie prekių, kurių galima įsigyti internetu, asortimentą? ar iši tiesų galime įsigyti visko, o reikia? Gera žinia ta, jog prekių, kurias šiandien galime rasti internetinėse parduotuvėse yra išties labai daug. Šiandien jau nieko nebestebina tai, jog interneto dėka galime įsigyti batų, rūbų ar kvepalų. O ko dar mums siūlo įsigyti internetinės parduotuvės?

Loterijos bilietai internetu

Mūsų šalyje gausu įvairių loterijų, o nupirktų bilietų kiekiai rodo, jog tautiečiai iš tikro jas mėgsta. Nežinia, dėl kokių priežasčių tai daroma (tikimąsi gerai praleisti laiką ar laimėti pagrindinius prizus), tačiau loterijos bilietus parduodančios bendrovės netruko atrasti dar vien būdą, kaip padidinti loterijos bilietų pardavimus, ir jau kurį laiką siūlo įsigyti loterijos bilietų internetu. Vos atsiradus pirmosios interneto parduotuvėms mūsų šalyje, įvairių loterijų gerbėjai galėjo tik pasvajoti, kad po kelerių metų, norint įsigyti loterijos bilietą internetu nereikės net kojos iš namų iškelti. Šiandien interneto dėka galima įsigyti beveik visus loterijos bilietus, galiojančius mūsų šalyje.

Prezervatyvai internetu

Prieš dešimtmetį, ko gero, daugelis net negalėjo įsivaizduoti, jog prezervatyvai internetu šiandien taps realybe, padedančia sutaupyti laiko.

Lėktuvo bilietai

Prieš dešimt metų ir daugiau, turimas mūsų šalyje dar tik žengė pirmuosius žingsnius, o norintiems įsigyti atostogų kelialapį ar lėktuvo bilietą, tekdavo keliauti į kelionių agentūras. Užsukus į jas, reikėdavo pateikti nemažai informacijos, susijusios su būsime kelione (kur norime vykti, kiek laiko planuojama būti, kiek asmenų vyks kartu, ar reikalingos papildomos paslaugos ir pan.) Kaip matyti, šis veiksmas pareikalaudavo išties nemažai brangaus laiko. Belieka tik pasidžiaugti, jog jau ne pirmus metus mūsų šalies gyventojai turi galimybę įsigyti bilietus net į patį tolimiausią pasaulio kampelį tiesiog sėdėdami ant sofos savo namuose. Argi tai ne puikus sprendimas, padedantis sutaupyti daug laiko?

Panašūs straipsniai:
 
SALE OUT. LG K10 (2017) M250N (Black) Single SIM 5.3“ IPS LCD 720×1280/1.5GHz/16GB/2GB RAM/Android 7.0/microSD/microUSB,WiFi,4G,BT LG K10 (2017) M250N Black, 5.3 “, IPS LCD, 720 x 1280 pixels, Mediatek, MT6750, Internal RAM 2 GB, 16 GB, microSD, Single SI
 
Išorinis diskas Seagate Backup Plus, 2.5“, 2TB, USB 3.0, Mėlynas
 
Lenovo ThinkPad X270 i5-7200U/8GB/512GB SSD/Intel HD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Išorinis diskas LaCie Porsche P’9233 3.5“ 8TB USB3, Dizainas skirtas Apple Mac
Facebook Twitter

About Juozapas