Neįprastos prekės, kurias galima įsigyti internetu

Prezervatyvai internetuPirkimas internetu, atėjęs iš užsienio šalių, netruko prigyti ir Lietuvoje ir jau šiandien didelė dalis žmonių be šio proceso tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo. Iš tiesų, pirkimas internetu gali atnešti įvairiapusės naudos, tačiau, ką galima pasakyti apie prekių, kurių galima įsigyti internetu, asortimentą? ar iši tiesų galime įsigyti visko, o reikia? Gera žinia ta, jog prekių, kurias šiandien galime rasti internetinėse parduotuvėse yra išties labai daug. Šiandien jau nieko nebestebina tai, jog interneto dėka galime įsigyti batų, rūbų ar kvepalų. O ko dar mums siūlo įsigyti internetinės parduotuvės?

Loterijos bilietai internetu

Mūsų šalyje gausu įvairių loterijų, o nupirktų bilietų kiekiai rodo, jog tautiečiai iš tikro jas mėgsta. Nežinia, dėl kokių priežasčių tai daroma (tikimąsi gerai praleisti laiką ar laimėti pagrindinius prizus), tačiau loterijos bilietus parduodančios bendrovės netruko atrasti dar vien būdą, kaip padidinti loterijos bilietų pardavimus, ir jau kurį laiką siūlo įsigyti loterijos bilietų internetu. Vos atsiradus pirmosios interneto parduotuvėms mūsų šalyje, įvairių loterijų gerbėjai galėjo tik pasvajoti, kad po kelerių metų, norint įsigyti loterijos bilietą internetu nereikės net kojos iš namų iškelti. Šiandien interneto dėka galima įsigyti beveik visus loterijos bilietus, galiojančius mūsų šalyje.

Prezervatyvai internetu

Prieš dešimtmetį, ko gero, daugelis net negalėjo įsivaizduoti, jog prezervatyvai internetu šiandien taps realybe, padedančia sutaupyti laiko.

Lėktuvo bilietai

Prieš dešimt metų ir daugiau, turimas mūsų šalyje dar tik žengė pirmuosius žingsnius, o norintiems įsigyti atostogų kelialapį ar lėktuvo bilietą, tekdavo keliauti į kelionių agentūras. Užsukus į jas, reikėdavo pateikti nemažai informacijos, susijusios su būsime kelione (kur norime vykti, kiek laiko planuojama būti, kiek asmenų vyks kartu, ar reikalingos papildomos paslaugos ir pan.) Kaip matyti, šis veiksmas pareikalaudavo išties nemažai brangaus laiko. Belieka tik pasidžiaugti, jog jau ne pirmus metus mūsų šalies gyventojai turi galimybę įsigyti bilietus net į patį tolimiausią pasaulio kampelį tiesiog sėdėdami ant sofos savo namuose. Argi tai ne puikus sprendimas, padedantis sutaupyti daug laiko?

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About Juozapas