Mitai, kurie supa prezervatyvus

prezervatyvai-Jei neseniai sukūrėte šeima arba neplanuojate šiuo metu turėti dar vieno vaikelio, vertėtų pasirūpinti apsauga, kuri padės išvengti neplanuoto nėštumo. Geriausia– prezervatyvai, kurie pasauliui pažįstami jau nuo 1000 m. pr. Kr. Sunku ir įsivaizduoti, jog tais laikais žmonės jau mąstė apie apsisaugojimo priemones. Nors jie buvo labiau skirti ritualiniams meilės aktams, tačiau siekis kad karaliaus meilužės nebūtų apvaisintos buvo. Moderniais laikais kiekvienoje socialinėje grupėje vis kitaip vadinami prezervatyvai apipinti mitais, kuriuos kartojant stengiamasi atbaidyti vartotojus ar juo labiau jaunus žmones nuo lytinių aktų. Kai kurie juokina, kai kurie verčia sunerimti, tačiau netikslią informaciją panaikinti būtina.

Prezervatyvai ištikrųjų neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Tai yra mitas, kadangi būtent ši priemonė ir yra vienintelė, kuri gali užkirsti kelią venerinėms ligoms plisti. Nors pasitikėjimas savo partneriu visada yra begalinis, tačiau naudotis šia priemone verta. Niekada negalime būti tikri ar nebuvo nueita į kairę, o lytiškai plintančios ligos tikrai nėra malonumas. Juolab, jei jas gauname iš mylimo partnerio.

Prezervatyvai yra vyrų reikalas, o per dažnas jų naudojimas gali įžeisti partnerį. Pirmiausia, beveik pusė prezervatyvų pirkėjų yra moterys, tad šis faktas gan greitai sulaužomas. Netikite, pažiūrėkite vien kiek moterų lankose erotinių prekių parduotuvėse. Skaičiai gali nustebinti. Sunku įžeidinėti partnerį, kuomet ant kortos kabo neplanuotas pastojimas. Du suaugę žmonės sugebės suvokti, jog tokia apsisaugojimo priemonė naudojama ne dėl ligų, bet dėl didesnės nepastojimo galimybės.

prezervatyvaiŠi priemonė naudojama sekso metu mažina malonumą. Šiuolaikiniai gamintojai rūpinasi vartotojų malonumu ir kuria ypač plonus ir elastingus prezervatyvus, kurie rekomenduojami žmonėms, kuriems sunku pajusti orgazmą. Jie jokiu būdu neturi įtakos siekiant pajusti malonumą, tad šis mitas ya sugalvotas kitų apsisaugojimo priemonių šalininkų.

Prezervatyvai labai dažnai plyšta sekso metu. Tokia galimybė visada išlieka, o informacija pateikiama ant pakuočių. Yra reali galimybė, jog jie gali suplyšti, tačiau naujos kartos technologijos kuria vis labiau tampresnes ir tuo pačiu tvirtesnes priemones, kurios bus nejuntamos, tačiau atneš realios naudos.

Prezervatyvai bene populiariausi tarp apsisaugojimo priemonių. Pasirinkimas labai platus, tad sau priimtiną variantą ras tiek tradicinio, tiek įvairaus sekso mėgėjai.

Straipsnį parengė,

CondomShop LT 

Panašūs straipsniai:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
Facebook Twitter

About admin