Suaugusiems

Kuriose pasaulio valstybėse elektroninės cigaretės išsiskiria didžiausia turima paklausa?

Elektronines cigaretesNors elektroninės cigaretės Lietuvoje sparčiai populiarėja, bet jei lyginsime su kitomis pasaulio valstybėmis, kuriose elektroninės cigaretės turi didžiausią paklausą, nesunkiai suprasime, jog šios rinkos padėtis Lietuvoje tikrai nėra tokia gera, kokia galėtų būti. Būtent pastarąsias valstybes šiandien ir apžvelgsime, aptardami jose vyraujančią e-cigarečių paklausą bei tai, kas ją nulemia.

Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinės Amerikos Valstijos yra nemažos dalies didžiausių elektroninių cigarečių bei jų komponentų gamintojų namai, todėl tai, jog būtent šioje valstybėje e-cigaretės išsiskiria ypatingo dydžio paklausa, tikrai nėra jokia staigmena. Vietos kompanijoms labiausiai apsimoka investuoti būtent į vietinę reklamą, kas ir atsiliepia milžiniškuose elektroninių cigarečių populiarumo rodikliuose JAV.

Australija
Australija, skirtingai nei Jungtinės Amerikos valstijos, nėra didelio kiekio elektroninių cigarečių gamintojų būstinių namai. Vis dėlto, tai praktiškai nedaro neigiamos įtakos elektroninių cigarečių populiarumui šioje valstybėje, kadangi jis yra tiesiog milžiniškas. Taip neabejotinai yra dėl 2 pagrindinių dalykų – išties ganėtinai didelio Australijos gyventojų skaičiaus bei ypač stabilios valstybės ekonominės padėties, kas lemia tai, jog investuoti į savo kompanijos reklamą Australijoje apsimoka praktiškai visiems.

Didžioji Britanija
Didžioji Britanija – dar viena didelė, ekonomiškai stipri ir geografiškai netgi labai patogi rinka. Būtent dėl šių dalykų ir galime matyti tiesiog milžinišką elektroninių cigarečių paklausą šioje Europos valstybėje, nulemiamą išties labai didelių investicijų į reklamą tiek vietinių, tiek ir kitose pasaulio šalyse įsikūrusių šios srities kompanijų.

Prancūzija
Prancūzija neišsiskiria tokia stabilia ekonomine situacija kaip Australija ar gyventojų skaičiumi, kuriuo išsiskiria Jungtinės Amerikos Valstijos. Vis dėlto, Prancūzija išsiskiria kai kuo kitu – žmonių mentalitetu. Prancūzija yra valstybė, kurioje žmonės ypač vertina galimybę atsipalaiduoti, tarp kurių neabejotinai patenka ir elektroninės cigaretės, kas ir lemia išties didelę jų paklausą šioje vakarų Europos šalyje.