Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kiekviena pokerio mokykla pabrėžia – iki profesionalumo yra tolimas kelias

Azartinių lošimų esmė yra ne tik dideli laimėjimai, bet ne ką mažesni pralaimėjimai, todėl kiekviena pokerio mokykla rekomenduoja prieš tai pasigilinti į šio žaidimo subtilybes. Dabar dauguma naujokų mano galintys greitai pralobti šiame žaidime – pinigų laimi tik gerai pasikaustę žaidėjai. Tam, kad ir jūs taptumėte pažengusiu ar profesionalu, jums teks gerokai padirbėti ties savo strategijos kūrimu. Daug žmonių svajoja, kad jie gali laimėti pokeryje, bet realybė yra tokia, didžioji dalis praranda labai dideles sumas dėl nepagalvoto žaidimo stiliaus. Visada reikia pirmiau pasiruošti galimiems iššūkiams, nes niekada nežinote kokį varžovą sutiksite. Jis gali būti daug pranašesnis už jus – jis gali turėti geresnį psichologinį pasiruošimą, o taip pat ir strategiją.

Pokeris internetu yra žaidžiamas tiek iš tikrų pinigų, tiek ir nemokamų virtualių žetonų. Čia pokerio mokyklos pastebi, kad dauguma naujokų daro nemažą klaidą manydami, jog iš nemokamų žetonų galima žaisti ir kartu tobulinti savo įgūdžius. Taip niekada nebūna. Paprasčiausiai, žaidžiant iš nemokamų žetonų, jūs tiesiog nejaučiate jokio azarto, o jūsų priešininkas taip pat. Būtent todėl visi sprendimai yra priimami atmestinai, nes vis dėlto – net ir žengus netinkamą žingsnį, jūs vis tiek nieko nepraloštumėte. Jums reikia pradžioje žaisti iš tikrų pinigų, o svarbiausia – reikėtų rinktis kuo mažesnius limitus.

Trumpai tariant, norint išmokti kažkokių gudrybių, pirmiau reikia pradėti nuo mažesnių laiptelių. Žaidžiant iš mažesnių sumų, jau atsiranda šioks toks azartas, nes vis dėlto – kad ir mažas sumas, bet jūs jas pralošiate. Didėjant jūsų įgūdžiams, galima žengti į aukštesnius limitus ir žaisti iš didesnių sumų. Labai svarbu pabrėžti, kad kiekviename pokerio lygyje žaidžia ir skirtingo lygio žaidėjai. Iš didelių sumų dažniausiai žaidžia profesionalai, tad nenustebkite, kad jūs jiems pralošite kai žaisite pirmą kartą.

Visada reikėtų kruopščiai paskirstyti turimą pokerio banką – jo nevalia iššvaistyti per vieną dieną. Tokiais atvejais yra siūloma savo turimą sumą išdalinti kelioms dienoms. Jeigu dienos ribą pralošiate, tada turite laukti kitos dienos – per tą laiką padarysite išvadas dėl savo klaidų.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)