Kaip yra skirstomos kontraceptinės priemonės?

kontraceptines tabletesŠiomis dienomis galime rinktis iš dešimčių kontraceptinių priemonių tipų. Džiugu tai, jog visą šį pasirinkimo procesą kiek palengvina kontraceptinių priemonių skirstymas, pagal kurį šiandien ir apžvelgsime pagrindines kontraceptines priemones.

Nuolatinės kontraceptinės priemonės
Dar pakankamai nesenai nuolatinės kontraceptinės priemonės nebuvo ypač populiarios, bet jų pažanga per pastaruosius metus privedė prie to, jog dabar šias kontraceptines priemones galime vadinti vienomis iš populiariausių visoje šioje rinkoje. Tai yra dėl to, nes nuolatinėmis kontraceptinėmis priemonėmis naudotis išties lengva – joms nereikia jokios didesnės priežiūros, kas leidžia naudotis šia kontracepcija be jokių kasdieninių keblumų. Populiariausi tokio tipo kontracepcijos pavyzdžiai – vazektomija bei gimdos implantai.

Momentinės kontraceptinės priemonės
Momentinės kontraceptinės priemonės – tai kontracepciją, kurią galite naudoti siekiant apsisaugoti nuo apvaisinimo tik konkrečiu momentu. Populiariausia šios rūšies kontracepcija – tiek moteriški, tiek ir vyriški prezervatyvai. Šio tipo kontraceptinės priemonės turi didžiausią populiarumą iš visų ir tai yra yra suprantama – tokio tipo kontracepcija nesukelia jokių sunkumų, kadangi jos naudojimo taisyklių praktiškai nėra, o ir įsigyti šių kontraceptinių priemonių galima praktiškai visur.

Ilgalaikės kontraceptinės priemonės
Ilgalaikės kontraceptinės priemonės – tai kontracepcija, kuria galima naudotis neribotai ilgą laiką. Kuo ši kontracepcija skiriasi nuo jau minėtos nuolatinės kontracepcijos? Nuolatinę kontracepcija nutraukti norint vėl atgauti vaisingumą yra išties nelengva, bei dalimi atvejų – netgi neįmanoma, kai tuo tarpu ilgalaikės kontraceptinės priemonės, tokios kaip kontraceptinės piliulės ar kontraceptiniai pleistrai, gali būti nebenaudojamos bet kuriuo metu. Vis dėlto, minusų turi ir šis kontraceptinių priemonių tipas – norint naudotis ilgalaikėmis kontraceptinėmis priemonėmis, tenka labai tiksliai laikytis nustatytų jų naudojimo taisyklių, kas nemažai žmonių daliai gali sukelti pakankamai rimtų kasdieninių sunkumų, kai nuolatos tenka taikytis prie nustatyto kontraceptikų rėžimo.

Panašūs straipsniai:
 
Caso Wine cooler WineDuett Touch 12 Free standing, Table, Bottles capacity 12
 
Philips SHE3700WT/00 In-ear, White
 
Beyerdynamic DT 990 On-Ear, Black/Silver
 
Asus PG279Q Monitorius
Facebook Twitter

About isol