Įvairūs,  Pirkiniai,  Sveikata

Elektroninės cigaretės

elektronine cigareteRūkymas yra viena didžiausių problemų, kuri kiekvieną mėnesį pareikalauja nemažai išlaidų, todėl aišku, kodėl šiuo metu yra nemažai žmonių, kurie nori šio žalingo įpročio atsikratyti nedelsiant. Naudodami elektronines cigaretes, jūs savo pajamų ir išlaidų santykį išlaikysite jums naudinga linkme, nes jų naudojimas ne tik, kad yra mažiau kenkiantis sveikatai, bet ir apskritai padeda sutaupyti daug pinigų. Niekada neteko domėtis šiomis cigaretėmis?

Jeigu svarstote galimybę ją naudoti siekiant sumažinti pastovias išlaidas rūkalams, tai neabejotinai ši sprendimas yra geriausias. Tikriausiai esate girdėję apie tuos visus nikotino pleistrus ar kažkokias kramtomas gumas? Šios cigaretės yra visai kas kita ir būtina pabrėžti, jog nemažai žmonių, kartą pasinaudoję jomis, prie senų cigarečių nebegrįžta. Kodėl? Tai yra ko gero vienintelis būdas sutaupyti daug pinigų – per mėnesį įprastai rūkalius išleidžia iki 300lt, jeigu jo dienos norma yra vienas pakelis. Naudojantis elektronine cigarete, jūsų nuolatinės išlaidos rūkalams sieks apie 20 – 30 litų per mėnesį. Svarbiausia yra tai, jog pinigai bus išleidžiami tam tikriems skysčiams įsigyti. Jie yra tarsi šios cigaretės priedas – pavyzdžiui, įprasta cigaretė naudoja tabaką, o elektroninė būtent šį specialų skystį, kuris rūkymo metu yra paverčiamas vandens garais. Kalbant apie kainą, tai matote akivaizdų skirtumą, tad dvejoti ar verta pasinaudoti šių cigarečių privalumais tikrai nevertėtų.

Kas liečia naudojimą, tai kaip jau minėjome – pati cigaretė yra su tam tikru skysčiu joje. Turite žinoti, jog elektroninės cigaretės naudojimas yra daugkartinis – išsikrovus baterijoms, jas nesunkiai galite įkrauti specialiu pridėtu krovikliu. Svarbiausia yra tai, jog nepasibaigtų minėtas skystis, nes tada įtraukiamas „dūmas“ nebus itin malonus. Kas liečia skysčio išeikvojimą, tai apie tai sužinosite pačiame cigaretės langelyje – taip, perkant kokybiškas elektronines cigaretes, jūs įsigyjate naudingą daiktą, kuriuo naudotis bus itin lengva, tad net ir šiam skysčiui pasibaigus, jūs apie tai būsite informuotas.

Šių cigarečių naudojimas šiuo metu nėra niekaip ribojamas Lietuvoje, todėl įprasta, jog jomis itin žavisi nepilnamečiai. Dauguma ekspertų teigia, jog elektroninių cigarečių naudojimas nėra toks kenksmingas kaip tabako, todėl tai yra dar viena priežastis kodėl reikėtų pereiti būtent prie jų. Jas rūkyti galima net gi namuose, nes verta pabrėžti – jos neskleidžia tokio aitraus ir nemalonaus kvapo, o pats rūkymas tikrai yra malonus – čia galite įsigyti įvairių skonių skysčių, kurių dėka net nejausite jokio diskomforto dėl blogaus kvapo parūkius.