Įvairūs,  Laisvalaikis,  Pirkiniai,  Sveikata

Elektroninės cigaretės: nauda ir žala organizmui

elektronine cigarete smartDiskusijos apie elektronines cigaretes nerimsta jau kurį laiką. Vis daugiau žmonių svarsto ir stengiasi sudėti pliusus bei minusus, kurie padėtų paprasčiau įvertinti elektroninių cigarečių teikiamus aspektus. Deja, kiek žmonių – tiek nuomonių, tad pateikti tokią, kuri tenkintų visus beveik neįmanoma. Svarbiausia, kad virtualioje erdvėje yra daug faktų, kurie padeda susikurti subjektyvią nuomonę ir pačiam nuspręsti, ar verta pasinaudoti elektroninių cigarečių teikiamais privalumais. Tačiau kad ir kaip stengtumėmės juos iškelti, pirmiausia visada išnyra trūkumai, kurie taip stipriai užakcentuojami, kad darosi bent kiek sunku pabrėžti privalumus. Elektroninės cigaretės tai būdas ne tik atsisakyti rūkymo apskritai, tačiau tuo pačiu ir mėgautis kur kas skanesniu dūmu…

Elektroninių cigarečių teikiami pliusai:

  1. Elektroninės cigaretės pristatomos kaip puiki alternatyva, kuri gali padėti mesti rūkyti. Vis daugiau žmonių, kurie yra praradę viltį renkasi šį variantą ir paskui džiaugiasi kur kas palengvinę savo gyvenimą, nes pagal pavyksta atsisakyti cigarečių. Metimas rūkyti tiek įmanomos dėl to, kad po truputi mažinamas nikotino kiekis, kuri yra pagrindinė problema siekiant atsisakyti rūkymo ir procesas, kurio reikšmingumas visiškai išnyksta, kai rūkyti galima bet kada ir beveik bet kur.
  2. Elektroninės cigaretės teikia labai platų pasirinkimą. Rūkantieji cigaretes nejaučia nemalonaus kvapo nuo savo kūno, kuris dažnai trikdo aplinkinius. Štai elektroninės cigaretės kai kurių liginamos su kaljana arba su cigarilėmis, kadangi teikia labai malonų kvapą: tiek iš burnos, tiek nuo kūno ar drabužių.
  3. Nuo paprastų cigarečių gelsta nagai ir dantys. Tokios problemos rūkant elektroninę nebus, tad įvertinkite šiuos paprastus pliusus ir nustokite pirkti balinamąją dantų pastą, kuri gadina jūsų ėduonį.
  4. Elektroninės cigaretės suteikia nikotino reguliavimo funkciją. Taigi, tai kur kas mažiau žalingas rūkymo būdas. Apskritai iš visų egzistuojančių, tik visiškas nerūkymas geresnis pasirinkimas. Galite tiek pats reguliuoti nikotino kiekį, tiek visiškai jo nenaudoti savo elektroninėje cigaretėje.
  5. Elektroninis variantas yra kur kas pigesnis nei įprastos cigaretės. Pabandykite suskaičiuoti, kiek jums kainuos viena investicija ir papildymai bei palyginti su pinigų suma, kurią jūs išleidžiate kasdien pirkdami cigaretes.

Elektroninių cigarečių minusai:

  1. Bet kuriuo atveju rūkymas, kad ir koks jis būtų, niekada nėra geras pasirinkimas. Jei ne nikotinas, tai kitos medžiagos. Jei niekada nerūkėte – nerekomenduojame jums nė elektroninių cigarečių. Geriau nepradėkite net ir tokiu atveju, jei mesti bus paprasta.

Elektroninės cigaretės sulaukia vis daugiau liaupsų, kurie paskatina įprastas cigaretes pakeisti į šias. Įvertinus teikiamus pliusus, rodos, ir taip aišku, kad kur kas geriau pasirinkti elektroninį variantą. Juolab, egzistuoja labai platus pasirinkimų variantas: nuo pigių ir vienkartinių, kurios dažniausiai siūlomos tiems, kurie tik kartais nori parūkyti per balius iki tų, kurios skiriamos pasyviems rūkoriams, rūkantiems kasdien.

Puiku, kad egzistuoja labai platus ir skonių pasirinkimas. Kiekvienam pavyks rasti labiausiai jam tinkantį variantą, kuris suteiks papildomo malonumo rūkant. Įvertinkite elektroninių cigarečių teikiamus pliusus ir pasinaudokite mažiau kenksmingu, pigesniu ir tuo pačiu mažiau kitiems diskomforto keliančiu būdu.