elektronines cigaretes
IT,  Įvairūs,  Laisvalaikis,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems,  Sveikata

Elektroninės cigaretės: ką svarbu žinoti būsimam pirkėjui?

elektronines cigaretesNusprendėte, kad vis dėlto teks išbandyti elektronines cigaretes, kad sumažintumėte visas išlaidas?  Pirmiausia reikėtų žinoti, kad el. cigarečių įsigyti galite ir pabandymui – vienkartinės leis lengviau apsispręsti ar jums šie produktai bus naudingi. Žinoma, jeigu jūs esate suinteresuotas nedelsiant įsigyti geriausius gaminius, tai turite žinoti, kad kokybiška el. cigaretė kainuos apie šimtą eurų arba mažiau – tokia yra apytikslė kaina. Nesuklyskite manydami, kad tai yra vienkartinio naudojimo produktas – už šią kainą gaunate visą komplektą, kuris bus naudojamas ilgą laiką.

Elektronines cigaretes galite naudoti bet kada, tačiau svarbu, jog jos būtų naudojamos tinkamai – išsikrovus baterijoms, būtina jas įkrauti reikiamu metu. Tai reiškia, kad nereikėtų šios cigaretės krauti vos tik panorėsite, nes kaip ir kiekviena elektroninio prietaiso instrukcija rodo – ją būtina įkrauti tik tada kai baterija yra visiškai išsekusi. Taip, jums nereikės nuolatos pirkti naujų elementų, nes jie pačioje cigaretėje yra įkraunami. Žinoma, kiekvienas gaminys gali turėti kažkokį galiojimo, o tiksliau – veikimo laiką, tad jeigu matysite, kad baterijos įkrauti jau nebepavyksta, tai toje pačioje parduotuvėje galite įsigyti naują, nes ji kainuoja ne itin brangiai.

Naudojant šias cigaretes, turite žinoti, kad reguliariai teks pildyti ir pačią cigaretę specialiu skysčiu. Būtent iš jo yra garinami dūmai, o tiksliau – sukuriami vandens garai, kuriuos ir trauksite rūkymo metu. Šie skysčiai labai pigūs – vos už 10 eurų galite įsigyti reikiamą kiekį mėnesiui, o ar tai juk ne puiku žinant, kiek sutaupote nebeperkant tabako gaminių? Apie šiuos skysčius reikėtų žinoti tai, kad jų yra įvairių aromatų – vaisiais, guma ir kitais kvapais atsiduodantys vandens garai leis pasimėgauti kitokiu rūkymu.

Verta pabrėžti, kad elektroninės cigaretės taip pat genda atėjus laikui, o viena dažniausiai pasitaikančių gedimo priežasčių – kroviklis. Jį galite nešti į taisyklą, nes galbūt tai tik kažkoks mažytis defektas, tačiau jeigu jis „sudegė“, jį galite pakeisti nauju t.y. įsigyti el. cigarečių parduotuvėje, nes joje yra prekiaujama viskuo kas susiję su elektroninėmis cigaretėmis. Žinoma, nepamirškite garantinio aptarnavimo – jeigu jo metu atsiranda gedimai, galite reikalauti kompensacijos arba el. cigaretės keitimo į naują.