Elektroninės cigaretės atsisako nikotino

elentronines-cigaretesKiekvienas jau nuo mažumės yra mokomas, koks rūkymas yra baisus dalykas. Tėveliai kaip išmanydami skiepija savo vaikams, kad pastarieji negali džiaugtis šiuo nuodingu malonumu, o jei nuspręs tai daryti, privalo sulaukti pilnametystės. Elektroninės cigaretės yra naujas rūkymo būdas, kuris reklamose afišuojamas kaip nekenksmingas, galbūt todėl vis daugiau žmonių noriai iš jį išbando ir mėgaujasi. Baisiausia, jog net ir nerūkantieji mielai jį įsigyja manydami, jog jis yra visiškai nekenksmingas. Tiesa ta, kad šio tipo cigaretės yra be nikotino, todėl jos yra ne tokios žalingos. Tačiau minusų jos turi taip pat, nes vykstančios cheminės reakcijos taip pat kenkia organizmui. Jei iki šiol nerūkėte venkite ir šio tipo cigarečių.

Tačiau jei nikotinas geriausias jūsų draugas ir negalite be jo ištverti nei dienos, tuomet elektroninė cigaretė gali jums padėti atsisakyti priklausomybės. Joje galima matuoti nikotino kiekį ir kaskart mažinant po truputį galiausiai nuo jo atprasite. Vėliau galėsite mėgautis benikotine elektronine cigarete arba net visai mesti rūkyti. Kad nikotinas yra baisi medžiaga žino kiekvienas, tačiau retas yra detaliau susipažinęs su jo veikimu. Turbūt tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės neatsisako šio žalingo įpročio.

Vos nikotinaspatenka į jūsų organizmą širdis pradeda plakti greičiau išsiplečia kraujagyslės, ir taip padidėja infarkto rizika. Tai jog rūkantieji miršta dažniau nuo širdies smūgio yra realūs faktai ir tai įrodo nikotino poveikis žmogui. Elektroninės cigaretės siūlo lygiai tokį patį kenksmingą nikotiną, tačiau gebėdami mažinti dozes, galiausiai galėsite jo atsisakyti. Priešingas variantas pleistrai ir tabletės, kurios priverčia žmogų apsinuodyti šia medžiaga ne visada atneša gerą naudą. Geriau palaipsninis metimas. Nikotinui veikiant žmogus pasidaro irzlus ir nelaimingas. Taigi, jis reguliuoja žmogaus emocijas. Klaidingai manoma, jog jis priešingai – padeda atsipalaiduoti.

Elektroninės cigaretės padės išsilaisvinti iš nikotino gniaužtų, tačiau pirmiausia turite turėti begalinį norą. Tik su jo pagalba visi keliai bus atviri.

Panašūs straipsniai:
 
Logic LKM-201 klaviatūra su pele
 
Dujinis paviršius Lanova 116400O4C06
 
Samsung ACADU10CBE 4.2 V, Car charger, 4.2V, Micro USB, 700mAh
 
Samsung UE48JS9002TXXH LED televizorius
Facebook Twitter

About protektus