Elektroninės cigaretės atsisako nikotino

elentronines-cigaretesKiekvienas jau nuo mažumės yra mokomas, koks rūkymas yra baisus dalykas. Tėveliai kaip išmanydami skiepija savo vaikams, kad pastarieji negali džiaugtis šiuo nuodingu malonumu, o jei nuspręs tai daryti, privalo sulaukti pilnametystės. Elektroninės cigaretės yra naujas rūkymo būdas, kuris reklamose afišuojamas kaip nekenksmingas, galbūt todėl vis daugiau žmonių noriai iš jį išbando ir mėgaujasi. Baisiausia, jog net ir nerūkantieji mielai jį įsigyja manydami, jog jis yra visiškai nekenksmingas. Tiesa ta, kad šio tipo cigaretės yra be nikotino, todėl jos yra ne tokios žalingos. Tačiau minusų jos turi taip pat, nes vykstančios cheminės reakcijos taip pat kenkia organizmui. Jei iki šiol nerūkėte venkite ir šio tipo cigarečių.

Tačiau jei nikotinas geriausias jūsų draugas ir negalite be jo ištverti nei dienos, tuomet elektroninė cigaretė gali jums padėti atsisakyti priklausomybės. Joje galima matuoti nikotino kiekį ir kaskart mažinant po truputį galiausiai nuo jo atprasite. Vėliau galėsite mėgautis benikotine elektronine cigarete arba net visai mesti rūkyti. Kad nikotinas yra baisi medžiaga žino kiekvienas, tačiau retas yra detaliau susipažinęs su jo veikimu. Turbūt tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės neatsisako šio žalingo įpročio.

Vos nikotinaspatenka į jūsų organizmą širdis pradeda plakti greičiau išsiplečia kraujagyslės, ir taip padidėja infarkto rizika. Tai jog rūkantieji miršta dažniau nuo širdies smūgio yra realūs faktai ir tai įrodo nikotino poveikis žmogui. Elektroninės cigaretės siūlo lygiai tokį patį kenksmingą nikotiną, tačiau gebėdami mažinti dozes, galiausiai galėsite jo atsisakyti. Priešingas variantas pleistrai ir tabletės, kurios priverčia žmogų apsinuodyti šia medžiaga ne visada atneša gerą naudą. Geriau palaipsninis metimas. Nikotinui veikiant žmogus pasidaro irzlus ir nelaimingas. Taigi, jis reguliuoja žmogaus emocijas. Klaidingai manoma, jog jis priešingai – padeda atsipalaiduoti.

Elektroninės cigaretės padės išsilaisvinti iš nikotino gniaužtų, tačiau pirmiausia turite turėti begalinį norą. Tik su jo pagalba visi keliai bus atviri.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About protektus