Sveikata

Ar elektroninės cigaretės yra geresnis variantas nei paprastos cigaretės?

Daugelis žmonių jau yra girdėję apie šį naują dalyką – elektronines cigaretes. Tačiau tikrai ne kiekvienas žmogus žino, kuo e cigaretės skiriasi nuo įprastų cigarečių. Iš tikrųjų, galėtume rasti nemažai skirtumų, tačiau įdomiausia tai, kad žmonės renkasi elektronines cigaretes net ir tada, kai nori lengviau mesti rūkyti. Ko gero visi žmonės žino, kad rūkant įprastas cigaretes vėliau labai sunku mesti, jau pripratus jas rūkyti – yra įvairių cheminių medžiagų ir junginių, kurie tikrai nepadeda žmogui lengvai atsikratyti šio žalingo įpročio. Todėl, neretai pamatysite žmonių, kurie į klausimą, kodėl rūko, atsakys „nežinau, tai tiesiog įprotis“. Kadangi įprotis yra labai žalingas, reikia surasti galimybių mesti arba bent jau rūkyti mažiau.

Elektroninės cigaretėsElektroninė cigaretė yra sudaryta iš visiškai kitokių cheminių junginių, todėl nieko keisto, kad šias cigaretes galima rūkyti net ir tokiose vietose, kur tikrai negalėtumėte rūkyti įprastų cigarečių. Negana to, dūmai yra gana sotūs ir nesinori taip dažnai rūkyti, kaip norėtųsi įprastų cigarečių. Būtent todėl, jūs turėtumėte dar ir nemažai sutaupyti – pirkti du pakelius cigarečių per dieną yra tikrai daug, o tai jums kainuoja apie 20 litų. Jeigu nuspręsite rūkyti elektronines cigaretes, tuomet vienas e cigaretes komplektas jums kainuos apie šimtą litų arba šimtą penkiasdešimt, o ten esančių skysčių, kurie yra pilami į elektroninę cigaretę, kad būtų galima išgauti dūmą, užteks tikrai daugiau nei vienam mėnesiui, net jeigu rūkote iš tikrųjų labai daug. Jums reiktų turėti tai omenyje – taip sutaupysite nemažai pinigų ir taip pat galėsite sutaupyti savo sveikatą.

Taigi, kodėl dabar nepabandžius patiems praktiškai sužinoti, kas yra e cigaretės? Tai gali būti dalykas, gerokai palengvinsiantis jūsų gyvenimą, kadangi nereikės mokėti didelių pinigų už savo rūkymo pomėgį – viskas jums kainuos gerokai pigiau, o taip pat galėsite ir gerokai sveikiau gyventi, kadangi e cigaretės taip nekenkia jūsų kūnui, kaip tai daro įprastos cigaretės, parduodamos visuose prekybos centruose.