7 laimingos gimtadienio dovanos

Laimė gali būti apibrėžiama skirtingai, kiekvienam ji individuali, vieni laimę mato skaičiuose, pavyzdžiui, skaičius 7 laikomas sėkmės simboliu, kiti žvalgosi į apčiuopiamus simbolius, pavyzdžiui, nuo senų laikų pasaga yra laimės simbolis ir ženklas galintis apsaugoti namiškius. Todėl šiandien pabandysime apibendrinti, kokios yra laimę nešančios, laimę ir sėkmę spinduliuojančios ir suteikiančios dovanos, tinkamos gimtadienio proga, o galbūt ir kitomis gyvenimiškomis progomis.

Gėlės yra viena iš dovanų arba dovanų priedų, kuris priverčia nusišypsoti. Ir ne tik moteris, bet ir vyrus. Labiausiai laimę nešančios gėlės, anot Graziosgeles.lt salono, yra grazdikai. Į šios gėlės žiedą tarsi sudėti visi įmanomi gražiausi palinkėjimai, smagiausi tostai ir sveikinimai. Todėl sakoma, kad dovanojant gvazdikus galima net ir nesakyti nieko – gvazdiko žiedas kalba pats už save. Beje, skirtingos spalvos, turi savo užkoduotą prasmę: rožinis gvazdiko žiedas – tai motiniška meilė, raudonas – pergalė ir sėkmė, baltas – svajonių išsipildymas. Taip pat verta pažymėti, kad gvazdikas tikrai nėra vyraška gėlė, tai klaidingas požiūris, gvazdikus puikiausiai galima dovanoti ir moterims. Žinoma, tai nereiškia, jog dabar turite dovanoti tik gvazdikus – gimtadieniui tinka bet kokios gėlės, svarbu, kad jos būtų teikiamos iš širdies.

Talismanai taip pat yra gera dovana, jei puikiai pažįstame žmogų, kuriam teikiama dovana. Beje, kartais talismanas maišomas su amuletu, tačiau šių dviejų prasmė yra skirtinga, tai nėra sinonimai. Amuletas skirtas apsaugoti savininką nuo konkretaus blogio, apsaugoti nuo pavojaus. Tuo tarpu talismanai pritraukia sėkmę, tai tarsi specifinės energijos gaudyklė. Jie taip pat skirti tam tikrai sričiai, pavyzdžiui, vienas gali pritraukti sėkmę darbe, kitas padėti susirasti antrą pusę.

Lietuvišku sėkmės simboliu laikoma metalinė pasaga. Daug žmonių sugrįžta prie savo prosenelių gyvenimo ir gamtos jėgų supratimo, todėl senovėje naudoti simboliai, tokie kaip pasaga, vėl yra madingi, tačiau kolkas nenuvalkioti. Tikrasis lietuviškas sėkmės ir laimės simbolis yra metalinė pasaga. Ne popierinė, medinė ar numegzta, tačiau metalinė, geriausia net nukalta arkliui ir jau padėvėta. Tokia yra pati tikriausia ir efektyviausia. Yra daug diskusijų, kaip pasagą reikia kabinti – atviru galu žemyn ar į viršų? Abu variantai galimi, tačiau jų reikšmė skirtinga. Kuomet pasaga kabinama atviru galu į apačią – ji veikia kaip amuletas, saugo namus ar žmogų nuo blogybių. Tuo tarpu atviru galu į viršų – pritraukią laimę ir sėkmę. Taigi, tai puiki dovana suteikianti galimybę žmogui pasirinkti ko jam reikia – amuleto ar talismano.

Dovanų specialistai Breto.lt primena, jog laimę ir džiugią nuotaiką gali sukurti ne vien brangios ar šmaikščios dovanos. Kartais tereikia nedidelės smulkmenos ir įvyksta stebuklas. Idėja – balionai. Tiesiog glėbys spalvotų balionų surištų į vieną puokštę ar pritvirtintų prie nedidelės dovanos. Ne tik vaikai džiaugiasi balionais, tačiau ir suaugusieji. Balionų paleidimas į orą per gimtadienio šventę turi simbolinę prasmę – tai svajonių paleidimas į stebuklingą dangų, kuriame pildosi visos svajonės. Tai tas pats kas sugalvoti norą krentant žvaigždei. Papuošti kambarį balionais paprasta, tačiau suteikia tiek daug džiaugsmo.

Patenkintas gyvenimu žmogus visuomet tarsi magnetas pritraukia sėkmę ir laimę prie savęs. O kas gali labiau nuteikti džiaugsmingai nei šokoladas. Yra netgi mokslinių tyrimų, kurie šokoladą priskiria prie laimės hormonus įaudrinančių produktų. „Kam tas seksas, kai turi kilogramą šokolado“, – juokauja merginos. Taip taip, jei nežinai ką dovanoti – visuomet dovanok šokoladą ir neprašausi, tinka tiek vyrams, tiek moterims! Kokybiškas šokoladas, ypač jei jo yra daug, gali būti pačia geriausia gimtadienio dovana dovanojanti saldžias laimės akimirkas.

Kuomet kojos šiltos, tuomet ir širdyje šilta. O šilta širdis – gera širdis. Tokį pasveikinimą pridėjus prie šiltų, pūkuotų ir didelių namų šlepečių, gauname idealią dovaną kiekvienam. Netiesa, kad buitinės dovanos yra netinkamos gimtadieniui. Sugebėjus išrinkti tinkamą dovaną, puikiai ją supakavus, pridėjus pasveikinimą(kad ir tokį kaip pirmi du šios pastraipos sakiniai), kuriame slypi dovanos pasirinkimo paaiškinimas – gaunama geriausia gimtadienio dovana. O juk iš tikrųjų, jei kojom nešalta, tai ir pačiam šilčiau ir laimės daugiau. O juk tokios dovanos parinkimas tikrai ilgai neužtrunka.

Būk visada pasiruošęs laimingai valandai – sakoma jauniems ir ieškantiems savo antrosios pusės. Kartais ir prideda, jog net ir prezervatyvai turi galiojimo laiką. Būtent todėl anot Atsargus.lt, prezervatyvų rinkiniai yra dovanojami įvairiomis progomis tarsi priminimas, jog kiekvienas turi rasti savo aistrą, meilę ir antrą pusę – nes tik pilnatvė, buvimas poros dalimi gali suteikti laimę ir sėkmę. Tarp kitko, prezervatyvų rinkiniai nėra skirta išskirtinai vyrams, jie dovanojami ir moterims, su mintimi, jog jei bus prezervatyvai  – bus ir vyras. Su ta pačia mintimi anot magų reikia namuose laikyti ir vyriškas šlepetes.

O kokios dovanos jums asocijuojasi su laime ir sėkme? Turite išskirtinių idėjų ar įdomių patirčių? Pasidalinkite komentaruose.

Panašūs straipsniai:
 
SALE OUT. LG K10 (2017) M250N (Black) Single SIM 5.3“ IPS LCD 720×1280/1.5GHz/16GB/2GB RAM/Android 7.0/microSD/microUSB,WiFi,4G,BT LG K10 (2017) M250N Black, 5.3 “, IPS LCD, 720 x 1280 pixels, Mediatek, MT6750, Internal RAM 2 GB, 16 GB, microSD, Single SI
 
Išorinis diskas Seagate Backup Plus, 2.5“, 2TB, USB 3.0, Mėlynas
 
Lenovo ThinkPad X270 i5-7200U/8GB/512GB SSD/Intel HD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Išorinis diskas LaCie Porsche P’9233 3.5“ 8TB USB3, Dizainas skirtas Apple Mac
Facebook Twitter

About admin