Sargiai

Skirtingų rūšių sargiai ir malonesni lytiniai santykiai

Šiuolaikiniai sargiai yra siūlomi labai įvairių rūšių, spalvų, formų ir kvapų. Kiekvienas vartotojas gali labai greitai rasti savo poreikius geriausiai atitinkančius prezervatyvus. Didžiulė laisvė rinktis sukuria labai palankias sąlygas, todėl lytinių santykių metu norintys būti saugūs – turėtų į pagalbą pasitelkti ir šias apsisaugojimo priemones. Dėl šios priežasties į dažnai girdimą klausimą, ar sargiai yra saugūs, atsakyti galima teigiamai, tačiau nepamirštant saugaus ir atsakingo jų naudojimo.

Skaičiuojama, kad prezervatyvų efektyvumas gali būti net 98 procentai. Tai didžiulis procentas, kurio negalime ignoruoti. Juolab, kad sargių naudojimas yra visiškai nekenksmingas mūsų sveikatai – skirtingai nei kai kurios kontraceptinės tabletės.

Žinoma, vartotojai, kurie bent kartą gyvenime yra susidūrę su nuslydusiu ar įplyšusiu prezervatyvu, apie tokį didelį jų efektyvumą gali atsiliepti neigiamai. Tačiau būtina užduoti klausimą – ar taip nutiko dėl nekokybiškų prezervatyvų, ar vis dėlto dėl neteisingo jų naudojimo? Pastebima, kad vartotojai, kurie pernelyg pasitiki savo jėgomis ir mano žiną, kaip tinkamai naudoti šias apsisaugojimo priemones, iš tiesų daro labai daug klaidų, galinčių nulemti prezervatyvų nuslydimą ir įplyšimą.

Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai prezervatyvo pakelį atidaro su žirklėmis. Tačiau tai yra greičiausias kelias jį pažeisti. Tuo tarpu kiti juos užmauna ne tik naudodami ilgus nagus, bet taip pat ir burnos pagalba. Tai taipogi didina tikimybę jį pažeisti. Be abejo, labai svarbus ir pats lytinis aktas. Jei jis bus labai intensyvus ir smarkus, o moters lytiniai organai bus pernelyg sausi, tuomet galima nesunkiai pažeisti naudojamą apsisaugojimo priemonę – tokiais atvejais patariama į pagalbą pasitelkti ir lubrikantus (žinoma, su prezervatyvais jokiu būdu nereikėtų naudoti aliejaus pagrindo lubrikantų).

Tačiau, kai vartotojai paiso visų taisyklių ir saugumo reikalavimų, tuomet prezervatyvų patikimumo procentas gerokai išauga, o lytiniai aktai tampa kur kas saugesni ir malonesni. Be to, ne veltui paminėjome malonesnius pojūčius. Kai kurie sargiai yra sukurti ne tik saugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo, tačiau taip pat suteikti ir didesnį malonumą. Tai nulemia prezervatyvų forma.

Be abejo, galima naudoti ir skirtingais kvapais bei skoniais pasižyminčias apsisaugojimo priemones. Tai gali paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą. Kita vertus, tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio. Prezervatyvų rinka yra didžiulė, todėl kiekvienas net ir aukščiausius reikalavimus keliantis vartotojas gali rasti tai, kas jam geriausiai tinka. Tereikia nesibaiminti eksperimentuoti ir išbandyti kaip įmanoma daugiau skirtingų prezervatyvų rūšių. Jei pasirinksite tinkamą sargių dydį, formą ir atsižvelgsite į kitus svarbius aspektus, jūsų pojūčiai lytinių santykių metu gali būti aštresni, malonesni ir kupini naujų nepamirštamų potyrių. Belieka apsilankyti pasirinktose specializuotose prezervatyvų parduotuvėse ir peržiūrėti visą jose pateikiamą prezervatyvų asortimentą.

Panašūs straipsniai:
 
Diadema S16 Caffitaly kapsulinis kavos aparatas juodas-sidabrinis
 
VS60K6030KB/SB Samsung dulkių siurblys/šluota
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
Facebook Twitter

About Key