Prezervatyvai – ką reiktų žinoti?

Prezervatyvai – daugelio vyrų reguliariai naudojama priemonė, padedanti išvengti lytinių ligų bei neplanuotos tėvystės. Šiame straipsnyje pasidalinsime pagrindine informacija, kurią turėtumėte žinoti, rinkdamiesi ir naudodami prezervatyvus.

Visų pirma, dydis. Didžioji dauguma vyrų yra įsitikinę, kad gali nueiti į arčiausiai namų parduotuvę, pagriebti bet kurią prezervatyvų dėžutę už geriausią kainą ir… naudoti. Žinoma, ko gero, sugebėsite tinkamai jais pasinaudoti, tačiau turėkite omenyje, kad tam tikrų dalykų žinojimas užtikrintų daug didesnį malonumą. Norint išsirinkti tinkamo dydžio prezervatyvus, reikia išmatuoti savo varpos ilgį. Tai padaryti geriausia, kai ji erekcijos būsenoje. Žinodami išmatavimus galėsite palyginti juos su pakuotės nugarėlėje nurodyta informacija. Patikėkite, net tie keli milimetrai gali turėti įtakos kokybiškam ir galbūt pačiam maloniausiam seksui jūsų gyvenime.

Prezervatyvai internetuTurėkite omenyje ir tai, jog tik apsaugai nuo nėštumo skirti prezervatyvai yra plonesni ir mažiau jaučiami, todėl gali suteikti daugiau malonumo. Kita vertus, svarbu prisiminti, kad jie mažiau apsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Svarbu prisiminti, jog, jeigu užsidėjus prezervatyvą, jį nuėmėte ar šis nusmuko, išmeskite jį ir naudokite naują, šviežiai iš pakuotės ištrauktą priemonę. Taip pat, užsidėję prezervatyvą ilgai nelaukite, nes kuo didesnis jo sąlytis su aplinka, tuo greičiau jis sausėja, taip mažindamas jūsų malonumo patyrimo jausmą.

Tam, kad jūsų lytinių santykių patirtis būtų dar geresnė, rekomenduojama naudoti prezervatyvus, kurie yra sutepti specialiu lubrikantu. Skirtingi gamintojai siūlo skirtingu lygiu suteptus prezervatyvus. Paprastai, kuo daugiau lubrikanto naudota, tuo malonesnė jūsų patirtis.

Taigi, nors prezervatyvai yra daugelio beveik kasdien naudojama apsaugos priemonė, nemažai žmonių turėtų pripažinti, jog jiems trūksta informacijos šioje srityje. Svarbiausia rasti patį tinkamiausią variantą, tinkantį skirtingo vyro kūnui. Čia labai svarbu tinkamai išmatuoti varpos dydį ir pritaikyti jį prie pakuotėje nurodyto skaičiaus. Taip patirtis bus maloni ne tik jums, bet ir partnerei. Taip pat, tinkamo dydžio naudojimas bus daug saugesnis. Atkreipkite dėmesį ir į prezervatyvų plonumą bei sutepimą lubrikantu. Atsižvelgę į šiuos patarimus, būsite tikri, jog jūsų patirtis bus patogi ir maloni.

Panašūs straipsniai:
 
SALE OUT. LG K10 (2017) M250N (Black) Single SIM 5.3“ IPS LCD 720×1280/1.5GHz/16GB/2GB RAM/Android 7.0/microSD/microUSB,WiFi,4G,BT LG K10 (2017) M250N Black, 5.3 “, IPS LCD, 720 x 1280 pixels, Mediatek, MT6750, Internal RAM 2 GB, 16 GB, microSD, Single SI
 
Išorinis diskas Seagate Backup Plus, 2.5“, 2TB, USB 3.0, Mėlynas
 
Lenovo ThinkPad X270 i5-7200U/8GB/512GB SSD/Intel HD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Išorinis diskas LaCie Porsche P’9233 3.5“ 8TB USB3, Dizainas skirtas Apple Mac
Facebook Twitter

About Juozapas