paskolos is privaciu asmenu

Paskolos iš žmonių turi būti imamos vien dėl geresnių sąlygų

Lietuvoje paskolos iš privačių asmenų siūloma prašyti kone kiekvienam, nes būtent privatūs kredito teikėjai dabar siūlo geriausias skolinimosi sąlygas. Nors šie paskolų teikėjai irgi itin atidžiai vertina klientų mokumą, vis tiek reikėtų išbandyti skolinimąsi iš jų, nes mat šie kreditoriai gali pasiūlyti ne tik mažesnes palūkanas, bet ir didesnes kreditų sumas ar ilgesnius skolų grąžinimo terminus. Jeigu jums dabar reikia pinigų ir ketinate skolintis, tai greitųjų paskolų bendrovių pasiūlymus turėtumėte analizuoti tik blogiausiu atveju. Geriausia būtų kreiptis į per sutelktinio finansavimo platformas skolinančius fizinius asmenis. Dabar šių platformų Lietuvoje nėra daug, todėl pradžioje turėtumėte kreiptis į pagrindines.

Paskolos iš žmonių imamos todėl, kad fiziniai asmenys gali pasiūlyti geresnes sąlygas.

Visiems ieškantiems mažiausių palūkanų ar didžiausios galimos pasiskolinti sumos, reikėtų įvertinti sutelktinio finansavimo platformose esančius pasiūlymus. Mat, ten ir pirmą kartą besiskolinantys asmenys gali rinktis net penkiaženkles paskolos sumas. Jeigu jums ir reikia didelės sumos, tai šios platformos būtų geriausias pasirinkimas, nes jose galima skolintis ir kelių metų laikotarpiui. Žinoma, ne kiekvienam didžiulės paskolos sumos bus išduodamos – viskas priklausys nuo besiskolinančio asmens pajamų sumos. Norint gauti didelę paskolos sumą, kreditoriams turėsite įrodyti, jog tikrai laiku sumokėsite įmokas, nes vis dėlto – kuo paskolos suma didesnė, tuo didesnės bus ir mėnesio įmokos.

Paskolos iš privačių asmenų neturėtumėte tikėtis, jeigu prieš tai įprastos kreditų įstaigos jūsų paraiškas atmesdavo dėl mokumo problemų. Kiekvienas asmuo turi suvokti, kad tie, kurie negalės mokėti įmokų, tiesiog negali gauti paskolų – tai reglamentuojama ir įstatymuose.

Visos paskolos iš žmonių išduodamos skirtingomis sąlygomis.

Itin dažnai pasitaiko atvejų, kad skolinantis iš privačių asmenų, kiekvienas klientas turi mokėti skirtingas įmokas ir palūkanas, o taip pat iš vienų klientų reikalaujamas ir turto įkeitimas, o iš kitų – ne. Taip yra dėl to, kad privatūs kreditoriai tiesiog individualiai vertina klientus. Jeigu vienas asmuo gauna be galo mažas pajamas, tai logiška, kad jam jokia labai didelė paskola nebus suteikta. Taip pat ir vangiai įsipareigojimus vykdantys asmenys gali sulaukti tokių reikalavimų kaip turto įkeitimas.

Panašūs straipsniai:
 
SALE OUT. LG K10 (2017) M250N (Black) Single SIM 5.3“ IPS LCD 720×1280/1.5GHz/16GB/2GB RAM/Android 7.0/microSD/microUSB,WiFi,4G,BT LG K10 (2017) M250N Black, 5.3 “, IPS LCD, 720 x 1280 pixels, Mediatek, MT6750, Internal RAM 2 GB, 16 GB, microSD, Single SI
 
Išorinis diskas Seagate Backup Plus, 2.5“, 2TB, USB 3.0, Mėlynas
 
Lenovo ThinkPad X270 i5-7200U/8GB/512GB SSD/Intel HD Win10Pro Black Nešiojamas kompiuteris
 
Išorinis diskas LaCie Porsche P’9233 3.5“ 8TB USB3, Dizainas skirtas Apple Mac
Facebook Twitter

About Unseen