Lean mokymai Lietuvoje ir jų kainos

Lean mokymai – kiek jie kainuoja?

Vienas geriausių būdų norint didinti darbuotojų našumą ar gaminamos produkcijos kokybę, tai mokytis ir ne bent kur ir ne bet ką – Lean. Vienas žodis, kuriame telpa daug informacijos, kuri yra naudinga ne tik įmonių vadovams, tačiau ir visų lygių darbuotojams. Juk lean mokymai Lietuvoje yra naudojami jau ne pirmus. Didžiosios Lietuvos gamyklos, baldų gamybos kompanijos supranta, kad norint, kad gaminama produkcija būtų kokybiška ir darbuotojų našumas būtų didesnis reikia standartizuoti procesus. Lean mokymai apie tą ir kalba. Vienas pagrindinių „Toyota“ kompanijos sekmės faktorių, tai būtent šių mokymų sukurimas ir įvarių darbo procesų standartizavimas. Ieškantiems išskirtinių mokymų ir norintiems tobulėti rekomenduotina sužinoti kuo daugiau apie šiuos kokybiškus mokymus. Juk tos kompanijos, kurios jau seniai yra įsidiegusios tokius mokymus gerai žino, kad mokslas ir jo realus pritaikymas duoda labai daug naudos. Tiems, kas nieko nežino apie mokymus, ar nėra girdėją apie jų teikiamą naudą reikia peržiūrėti ne vieną internetinę svetainę, kurioje talpinama kokybiška informacija apie tokias paslaugas. Juk kiekvienam yra naudinga plėsti akiratį ir daugiau sužinoti, kaip ir kodėl šios paslaugos yra tokios naudingos verslui. Jeigu galvojate pirkti tokias paslaugas, tuomet pirmiausia konsultuokitės su šios srities specialistais. Jie galės patarti, kokie mokymai ar kokie skyriai iš lean metodikos yra reikalingiausi jūsų kompanijai.

Lean mokymai Lietuvoje ir ar jie turi paklausą?

Tiems, kas dar nėra susidūres su šiais mokymai, kaip jau ir minėjome reikia sužinoti, kuo daugiau naudingos informacijos. Juk lean mokymai kaina gali priklausyti nuo daugelio skirtingų faktorių. Vienas pagrindinių, kriterijų lemiančių tokių mokymų kainas, tai kokio dydžio kompanija ar kiek joje vyksta procesų, kurios reikėtų tobulinti. Lean mokymų atstovas apsilankęs tokiuose mokymuose galės įvertinti ar kompanijai reikalingi mokymai, ką reikia tobulinti ar reikia standartizuoti kasdienius procesus. Kodėl šie mokymai įgauna vis didesnį populiarumą? Ne viena Lietuvos kompanija jau supranta, kad norint keliauti į tarpautines rinkas neužtenka gaminti kokybiškus produktus. Dar reikės juos mokėti pardavinėti, sugebėti įgyvendinti didelius užsakymus ir žinoma ilgą laiką išlaikyti produkcijos kokybę. Užduotis su kuriomis susitvarko toli gražu ne visi, todėl lean mokymai ir yra gyvybiškai svarbūs ir naudingi kiekvienam. Taigi, kaip jau supratote šie mokymai gali būti naudojami tiek gamybos, prekybos ar paslaugų kompanijose.

Eksperto patarimai

Galima tik pasidžiaugti, kad „Toyota“ kompanija sukurė šias metodikas ir pasidalino su kitomis kompanijomis. Juk lean mokymai yra plačiai taikomi visame pasaulyje. Tiek Amerikoje, tiek Kinijoje. Kiekvienas šios srities specialistas pirmiausia patartų, kad prieš perkant paslaugas gerai išanalizuotumėte savo kompaniją arba užsisakytumėte tokias paslaugas. Reikia pirmiausia nuspręsti kokie lean metodai reikalingi įmonei ir ar jie reikalingi dabar.

Sodo nameliai: http://evex.lt/sodo-nameliai/

Panašūs straipsniai:
 
Hitachi Refrigerator R-BG410PRU6X (GS) Free standing, Combi, Height 190 cm, A++, No Frost system, Fridge net capacity 215 L, Freezer net capacity 105 L, Display, 41 dB, Silver Glass
 
Orient FQC0S00BA0
 
Spausdintuvas HP Pro M501dn
 
Unold Coffee Machine to go 28310 Coffee maker type Drip, 400 W, White/brown
Facebook Twitter

About Bilger.lt